wmaraci reklam

REFERANS AMACIYLA (İLK 10 KİŞİYE) Ücretsiz Seo Paketi

45 Mesajlar 5.553 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emirhan61 emirhan61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 70 / 140
  • Ticaret 29, (%100)
Arkadaş ufakta olsa bir çalışma yapmış. Çalışmasından ziyade yapmış olduğu analiz ve raporlama çok hoşuma gitti. Sitemde nerelerde eksiklikler var nereler düzeltilmeli tane tane bahsetmiş. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Çalışacaklara da tavsiye ediyorum.

wmaraci
reklam

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

bestwriter adlı üyeden alıntı

Verilen tarihte raporlar mailime gönderilmiş. İnceledim ve tam anlamıyla özenli bir çalışma olmuş. Dolayısıyla kendisine teşekkür ederim. Tüm çalışmalarına referansım

Hocam asıl biz teşekkür ederiz. Güzel bir çalışma oldu. Sektörünüzde ve iş hayatınızda sağlıklı mutlu ve bol kazançlar dileriz...Hürmetle.

Ek Olarak:

emirhan61 adlı üyeden alıntı

Arkadaş ufakta olsa bir çalışma yapmış. Çalışmasından ziyade yapmış olduğu analiz ve raporlama çok hoşuma gitti. Sitemde nerelerde eksiklikler var nereler düzeltilmeli tane tane bahsetmiş. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Çalışacaklara da tavsiye ediyorum.

Referans çalışmamıza başlamadan önce ve bitirdikten sonra da sitenizi itina ile inceleyerek raporlarımızı tamamlıyor ve bu oranda hizmetimizi şekillendirmiş oluyoruz. Referans adına ufak bir çalışma olsa da profesyonel paketlerimizle ne derecede yükselmeler yaşayacağınıza şahit olmuşsunuzdur diye düşünüyoruz..Güzel yorumlarınız için Çok teşekkür ederiz. Saygı ve hürmetle.
Scheise

kişi bu mesajı beğendi.

Scheise Scheise Canberk Eldemir Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bil. Müh. Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 34 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Belirtilen tarihte yapılan çalışma ile ilgili raporlar mail adresime ulaştı. Her ne kadar ufak çaplı çalışma da olsa; Analiz ve bu doğrultu da raporlama gayet iyi, eksik yada düzeltilmesi gereken yerler detaylı olarak açıklanmış çalışma öncesi yardımcı olunduğu gibi raporlama sonrası da her yönü ile harika. Bu açıdan ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ederim. seofaster ile çalışma yaptırmayı düşünenler gönül rahatlığıyla çalışabilirler.
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

dermolifekozmetik.com

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

Scheiße adlı üyeden alıntı

Belirtilen tarihte yapılan çalışma ile ilgili raporlar mail adresime ulaştı. Her ne kadar ufak çaplı çalışma da olsa; Analiz ve bu doğrultu da raporlama gayet iyi, eksik yada düzeltilmesi gereken yerler detaylı olarak açıklanmış çalışma öncesi yardımcı olunduğu gibi raporlama sonrası da her yönü ile harika. Bu açıdan ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ederim. seofaster ile çalışma yaptırmayı düşünenler gönül rahatlığıyla çalışabilirler.

Nazik ve incelik dolu yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz. Referans amaçlı ufak çaplı bir çalışmayla bile sizi memnun edebildiysek ne mutlu bize. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz, küçük çaplı veya büyük çaplı çalışmalarda daima aynı itinayı gösteriyor, aynı sorumluluk bilinci ile hareket ediyoruz. Bizim için değerli ve değersiz çalışma yoktur, maksimum başarıya ulaşması gereken çalışma vardır..Saygı ve hürmetlerimle.
Scheise

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

egeli435 egeli435 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek elektrik
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 6, (%50)
arkadaş güzel bir çalışma yapmış çiçeği burnunda siteme yakışır şekilde. soru sormaktan asla çekinmeden her soruma da cevap vermesi bunun yanında referanslığa dahil olan sitem de ne gibi değişiklikler yapmam içinde profesyonel bir analiz yapmış rapor olarak sunmuş bu da işin güzel yanı herkese tavsiye ederim...
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

egeli435 adlı üyeden alıntı

arkadaş güzel bir çalışma yapmış çiçeği burnunda siteme yakışır şekilde. soru sormaktan asla çekinmeden her soruma da cevap vermesi bunun yanında referanslığa dahil olan sitem de ne gibi değişiklikler yapmam içinde profesyonel bir analiz yapmış rapor olarak sunmuş bu da işin güzel yanı herkese tavsiye ederim...

Teşekkür ederiz hocam. Güzel ve dikkate değer bir çalışma oldu. Gülen yüzünüz, memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. Bu sorumluluk bilinci ile daimi olarak hareket etmekse ana görevimizdir. İş hayatınızda sağlık mutluluk ve başarılar dileriz.

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Rapor elime ulaştı referans olarak kabul etmişti saolsun.
Kendisine çok teşekkür ediyorum, emeğine sağlık
Yakında yeni açılacak web sitem içinde ücretli hizmet alacağım.
Kaliteli ve güzel iş.
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Ek Olarak:

Samusya adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı referans olarak kabul etmişti saolsun.
Kendisine çok teşekkür ediyorum, emeğine sağlık
Yakında yeni açılacak web sitem içinde ücretli hizmet alacağım.
Kaliteli ve güzel iş.

Çok teşekkür ederim hocam.Referans çalışması da olsa görev sorumluluğumuz ve bu yöndeki çalışma disiplinimizden ödün vermeden, hizmetimizi profesyonel olarak şekillendirmekteyiz. Sektörünüzde başarılar dileriz, tekrar görüşmek üzere.

emrahgunes23 emrahgunes23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Rapor elime ulaştı. Öncellikle Seofaster ' a teşekkür ederim güzel çalışma yapmış. Şimdiden sitemde etkilerini görmeye başladım. Site analizinide güzel açıklamış. Sitemdeki hatalarıda böylelikle görmüş oldum. Kendisine teşekkür ederim, tavsiye ederim.
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

emrahgunes23 adlı üyeden alıntı

Rapor elime ulaştı. Öncellikle Seofaster ' a teşekkür ederim güzel çalışma yapmış. Şimdiden sitemde etkilerini görmeye başladım. Site analizinide güzel açıklamış. Sitemdeki hatalarıda böylelikle görmüş oldum. Kendisine teşekkür ederim, tavsiye ederim.

Hocam güzel ve dikkate değer bir çalışma oldu, asıl ben teşekkür ederim. Yeni çalışmalarda buluşmayı diler, saygılarımı sunarım.
emrahgunes23

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al