wmaraci reklam

Bumerang Kafayı Yedi Her logoya tıklayınca başkasının hesabı gözüküyor

36 Mesajlar 4.594 Okunma
wmaraci reklam

meteturkdonmez meteturkdonmez WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 11 / 45
  • Ticaret 4, (%100)
bir DB sorunu olabilir. Özellikle cookieler bu tür problemlere yol açar.

wordpressyapalim.com
wmaraci
reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
tüh geç kaldık bakamadım yaw sisteme giremiyorum :=)

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Bumerang'a herkezi kabul ederlerse olacağı buydu , ne kimse para kazanabiliyor adam gibi nede içerikleri okunuyor. En fazla teklif 7 TL gördüm başkada birşey görmedim yok 32 liraymış falanmış filanmış ben onlara inanmıyorum , 32 Lira teklif aldım diyenlerin siteleri bile yok yada sitelerinde bumerang ile ilgili dahi bir yazı , bir logo , bir reklam bile yokken adamlar 32 lira para kazanıyor allah allah , boş versenize herkez kendi derdine düşmüş millet sayenizde para kazanıyor da haberiniz yok. Facebook ve twitter'ı nasıl öğrenciler büyüttülerse , yaydıysalar aynı bunun gibi yayılıyor işte bumerang'da..
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

Brestgerfich Brestgerfich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

SyncMaster adlı üyeden alıntı

Bumerang'a herkezi kabul ederlerse olacağı buydu , ne kimse para kazanabiliyor adam gibi nede içerikleri okunuyor. En fazla teklif 7 TL gördüm başkada birşey görmedim yok 32 liraymış falanmış filanmış ben onlara inanmıyorum , 32 Lira teklif aldım diyenlerin siteleri bile yok yada sitelerinde bumerang ile ilgili dahi bir yazı , bir logo , bir reklam bile yokken adamlar 32 lira para kazanıyor allah allah , boş versenize herkez kendi derdine düşmüş millet sayenizde para kazanıyor da haberiniz yok. Facebook ve twitter'ı nasıl öğrenciler büyüttülerse , yaydıysalar aynı bunun gibi yayılıyor işte bumerang'da..

Son 3 teklifim de xxx liraydı kardeşim. ;)
10 gün içinde aldım 3 teklifi. xxx lira demek bu da.
Hangi reklam sistemi bir günde x,x lira kazandırdı bu ülkenin internet kullanıcılarına?

Böyle bilmiş olmayın ne olur. İnsanlara inanmamanız için sebep ne?

Bu arada herkez değil herkes.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Hımm. Ben okumayan bir insanım kardeşim , okuldan atılmış bir insanım yani Türkçe'mi yaşayarak öğrendim , öğreniyorum hatalarım olması doğal bence :)

Hata düzelt diyorsan düzeltim cümlelerin , devrik cümle yani. Sebep ne ? denmez sebep nedir ? denir. Hangi reklam sistemi bir günde 9,6lira kazandırdı bu ülkenin internet kullanıcılarına? diye bir cümle kurulmaz çünkü yüklem sonunda olur..

Hem ayrıca yorumblog.com ise hiç'de kazandıracak bir site değil yani o kadar kazandıracak bir site değil. Senin sitenin daha çok gelişmişlerini gördüm 4 lira teklif alıyorlar diye yakınıyorlardı ki inanmamam normal değil mi sence ?

• Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Edebiyat yapma kardeşim.
Devrik cümle yanlış değildir. Türkçe'de devrik cümle diye bir tabir vardır. Bu da cümlenin doğruluğunu ancak devrik kurulduğunu gösterir.
Ancak HERKEZ diye bir şey yoktur.
Ders/Öğüt verme o yüzden.

Ben son 3 teklif karşılığında xxx' şer liradan xxx lira aldığımı kendim biliyorum. Kimseyi inandırmak zorunda değilim.
Bilmeden konu hakkında yorum yaptığın için yazmak, söylemek istedim. İnanırsın inanmazsın o beni bağlamaz artık.
YorumBlog'un o kadar yüksek teklif alacak değerde olmadığını düşünüyormuşsun. Belki senin düşüncelerin genel kabul görmüş düşüncelere terstir. Buna ne dersin?
Herkes gibi kendimi "webmaster" ilan edip, internet tasarımıyla ilgili yazılar yazsam, temayı biraz daha ilgi çekici hale getirsem daha mı iyi olurdu?

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)

Brestgerfich adlı üyeden alıntı

Edebiyat yapma kardeşim.
Devrik cümle yanlış değildir. Türkçe'de devrik cümle diye bir tabir vardır. Bu da cümlenin doğruluğunu ancak devrik kurulduğunu gösterir.
Ancak HERKEZ diye bir şey yoktur.
Ders/Öğüt verme o yüzden.

Ben son 3 teklif karşılığında 32şer liradan 96lira aldığımı kendim biliyorum. Kimseyi inandırmak zorunda değilim.
Bilmeden konu hakkında yorum yaptığın için yazmak, söylemek istedim. İnanırsın inanmazsın o beni bağlamaz artık.
YorumBlog'un o kadar yüksek teklif alacak değerde olmadığını düşünüyormuşsun. Belki senin düşüncelerin genel kabul görmüş düşüncelere terstir. Buna ne dersin?
Herkes gibi kendimi "webmaster" ilan edip, internet tasarımıyla ilgili yazılar yazsam, temayı biraz daha ilgi çekici hale getirsem daha mı iyi olurdu?

Hocam sitenize lafım yok ama sizinki ne 32 lira veriyorlarsa bizimkilere bi 10 lira falan vermeliler sanırsam yazılan yazıyı en çok okutan kazanıyor.Yanlış anlamayın sitemim size değil bumeranga 3 liralarda süründürüyor bizi 50 olsun bırakacağım .

• Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Edebiyat yapmak yada ders vermek benim işim değil.

Ben bir şey dedim kendi düşüncemi söyledim sende beni o kadar kişinin içinde küçük düşürmeye çalıştın hak mı sence ? ;)

He şunu şöyle söylim bumerang , gösterişe , içeriğe ve takipçilere bakıyor. Sen diyosunki webmaster diyip şöyle gösterişli yaparım falan felan ee adamlar zaten gösterişli istiyor tema gösterişli olcak diyor dikkat çekicek diyor içerik olacak diyor , özgün olacak diyor kendi bilgilerini paylaşıpda okuyamıyosan yazarkafe al sana diyor , parayamı ihtiyacın var al sana teklif diyor. O kadar kişi o kadar paylaşım yapıyor o kadar blogcu takipçisi var niye 4 lira kazanıyor'da sen 15 kişi takip edipte 32 lira kazanıyorsun aklım almıyor açıkcası. O zaman ne demek gerekir bumerang hiç bir siteye eşit davranmıyor demektir. Gerçi adamların amaçları belli para kazanamayana para kazandırmak sitesi gelişmeyene sitesini geliştirmek genelde yardım ediyorlar gelişsin diye ama 32 lira 3 teklif..........

• Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

supheli adlı üyeden alıntı

Hocam sitenize lafım yok ama sizinki ne 32 lira veriyorlarsa bizimkilere bi 10 lira falan vermeliler sanırsam yazılan yazıyı en çok okutan kazanıyor.Yanlış anlamayın sitemim size değil bumeranga 3 liralarda süründürüyor bizi 50 olsun bırakacağım .

Evet iş biraz da bumerangın verdiği linke tıklatmakta.
Hatta işin büyük kısmı linke tıklatmakta. Bu yüzden arkadaş çevresini, sosyal medya araçlarını kullanabilmekte...
Ben de uzun süre 2şer 5er liralık tekliflerle idare ettim. 50lira barajını bir defa geçtim. Ödeme aldıktan sonra 3 defa da xxx liralık teklifle geldiler.

SyncMaster ile olan tartışmamızın o noktaya gelmesini istemezdim. Ufak bir düzeltme yapayım dedim ama arkadaş farklı bir yere çekti geldi konuyu.
Forum halkından özür dilerim. Okuyup zaman kaybedecekler.
supheli

kişi bu mesajı beğendi.

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)

Brestgerfich adlı üyeden alıntı

Evet iş biraz da bumerangın verdiği linke tıklatmakta.
Hatta işin büyük kısmı linke tıklatmakta. Bu yüzden arkadaş çevresini, sosyal medya araçlarını kullanabilmekte...
Ben de uzun süre 2şer 5er liralık tekliflerle idare ettim. 50lira barajını bir defa geçtim. Ödeme aldıktan sonra 3 defa da 32liralık teklifle geldiler.

SyncMaster ile olan tartışmamızın o noktaya gelmesini istemezdim. Ufak bir düzeltme yapayım dedim ama arkadaş farklı bir yere çekti geldi konuyu.
Forum halkından özür dilerim. Okuyup zaman kaybedecekler.

Biz de bi deneyelim bakalım tıklatalım kazanabilecek miyiz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al