darkthepro adlı üyeden alıntı

bir konuyu yazarken olumlu veya olumsuz taraflarını göremeyecek şekilde yazmanız demek sizin bağımsız değil sadece kendi yargılarınıza kendi varsayımlarınıza dayandırarak yazmanızı gösterir kalitenizin ne olduğunu da ortaya çıkar ki sitenizden belli. Açık kaynaklı olması kötü bir yanı olması demek değildir açık kaynağı istediğiniz gibi değiştirip geliştirebilirsiniz uzman bir kişi öyle bir konuma getirebilir ki bu pozitif bir yön. eğer hacklenme konusuna gelecek olursak ios 8 de hack olayı mevcut ve ios 9dada siri sistemlerindeki güvenlik açıklarınlada hacklendiğini bilmediğinizi düşünüyorum. her şeyi geçtim apple ios 9 güncellemeriyle bir çok telefonu kullanılmaz hale getirip yavaşlatıp, bir kaç güncelleme sonra düzeltme çabaları da malum , internet sitelerinde gezerken kişisel verilerin çalınması yada özel harf dolu mesajı kaldıramayıp kapanması, zerodium adlı grubun bir kaç saatte apple sistemlerine girişi gibi olayları da var bu onu mükemmel bir sistem yapmaz hiç bir sistem mükemmel değildir, önemli olan kullanıcının nasıl önlemler aldığı tabi sistemede iş düşüyor fakat ben sizin gibi at gözlük takan biri değilim ios ve android gibi sistemlerin çok iyi veya kötü tarafları var fakat daha önceden belirttiğim gibi açık sistemli bir android daha güvnsiz olsada ios mükemmel bir güvenlik sistemi değil, çokta güzel virüsü yiyor, virus yememe olayı çok geride kaldı. eğer iyi bir site sahibi olmak istiyorsanız biraz özgün ve bağımsız olun apple düşürme testine sokmaya gelince android telefonları yere çarpıp apple balonla mı bırakacaksınız ?, gsmarena gibi siteler şuanki konumlarına fanboylukla gelmedi

İlk olarak taraf tutmuyorum güvenlik önlemlerinden öneminden taraf duruyorum. Ben burda jailbreak sisteminin güvensizliğinden bahsettim sadece , Kabul ediyorum andorid aşalıyan bir tavırla yazıyorum . Android gelecek olursak, bana hacklenmemiş tek bir yerini belirtiniz . Mobil Kod Güvenliği bile yok andorid'de . Açık kaynak kodu mevzusunu bende destekliyorum ki wp kullanıyorum siteyi Beğenip beğenmek kullanıcıya mahsus.. Siri'nin Hacklendiği Mevzusuna gelirsek Siriyi kapıtır kullanılmazsınız..Siz kesinlikle Android 5.0 ilk güncellemesi ile lg3 kullanmamışsınız ki kullanılmaz hale gelmek ne demek bilmediğinizi düşünüyorum (3 gb ram olan versiyonu). Suna emin olabilirsiniz benim blogdan yana bir yere gelmek gibi kaygım yok . Bana dürüst olarak söyleyin appstore daki uygulamalar mı daha fazla denetimden geçip yayınlanır yoksa android markette ki mi ?