NTBol adlı üyeden alıntı

2 ay sonra bu konuyu görürsen ne ladar saçma şeyler yazmışım diye şaşırırsın

Eski açtıgım konularda bu hissi yaşıyorum. Haklısınız

Ek Olarak:

benibenimlebirak adlı üyeden alıntı

Günlük yazarak kendi kendini rahatlatabilirsin ve geriye dönük yazdıklarına bakarak ne kadar olumsuz düşünmüşüm diyerek, gelişmeni kendin takip edebilirsin. Aynı zamanda yazmak bir çeşit deşarz şeklidir. Yazmak beyin masturubasyonudur her gün mutlak bir şeyler yaz.

İddaa oynamakta kafanı meşgul eder, beynin sürekli endorfin ve serotonin üreterek kafandaki düşünceden sıyrılmayı sağlayabilirsin. Maçları takip edip onların tutup tutmadığı kontrol edersin, tutarsa para ile ne yaparım diye hayal kurabilirsin, 5 kupon oynasan en azından 1'i tutacaktır, aynı zamanda sana kaybetmeyi de öğretir.

Kupon yattımı mutsuzluktan kafamı duvara vuracak insanım :D birşeyi kafaya aşırı takıyorum hocam.

Makale yazarlığı yapıyordum artık hiç bişi gelmiyor içimdne onada ara vermem gerekti.

Ek Olarak:

ChesterFiel adlı üyeden alıntı

aynı benim gibisin hee, benim günüm günümü tutmaz. Eve gitmek isterim, giderim canım sıkılır hoop bidaha dışarı çıkarım. Bunalıma girer bir sigara yakarım. Sonra bir daha bir daha.. Kantıra girerim adam vurur sigara yakarım. Mutfağa gider elim boş gelirim. Dışarı çıkarım çay içerim.

Hiç biri mi kesmedi. Alırım arabayı çıkarım dışarı sahile, açarım müziğimi yavaş yavaş tur atar gelirim :)

Benim tüm hayatım aynı, okul ev yeri gelirse çıkarım belki :D

Yok yani sokakta arkadaşımız vardıda çıkmadıkmı :)