freelance iş ilanları

Saçlarım Seyreldi :(

20 Mesajlar 2.369 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
Dostum aynı sorun bende de vardı benim babam, dayım, dedem kel. O yüzden bende de seyrelme ve dökülme başlamıştı ondan sonra HC ürünleri kullanmaya başladım düzenli kullanınca dökülme durdu, seyrelme minumum seviyeye indi saç çıkmayan bölgelerimde hafiften çıkmaya başladı 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Eğer bu tarz sorunları olan varsa kesinlikle kullansın, fiyatı normal şampuan ve yağlara göre pahalı ancak en etkili çözümü.

https://www.sacbakim.com/ bu siteden HC Complex i ve şampuanı almanı tavsiye ederim

wmaraci
reklam

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
bende saç yok, yani önlerde hiç yok. Genetik ve stres bol olduğu için hepsi gitti. Yaşıtlarımda bol bol var bende yok. Alışıyorsun bir süre sonra kafa rahat :)

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Bence bi dermotoloğa görünsen iyi olur. Konunun uzmanı bir hekim sağlıklı önerilerde bulunabilir.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Hocam öncelikle bu sorunu bende yaşıyorum, ilk olarak saçını 1-2 ay 3 numaraya kestirin saçınızı sonra eczaneye gidin prominoxil + minoxil şampuanları alın kullanın sonuçları göreceksiniz ben gördüm saçımı toparladım hala devam ediyorum şuanda büyütüyorum artık saçımı dahada kesmeyeceğim

Ve hatırlatayım hiç yağ otları bulaşmayın uzun iş alın ilacı kullanın :)

prominoxil şampuana gelirsek kesinlikle vücuda kollarına yüzüne köpük gelmemesi gerekiyor kaçınmalısın tüylenme yapıyor o yüzden dikkat et

İlaç 75 TL küsür tutar.

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
wmaraci

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
Herkese cevaplarından dolayı çok teşekkur ederim ama kimyasal şeyler kullanmaktanda korkuyorum. Arkadaşın dediği gibi bi doktora görünmek iyi olucak galiba.

Bide internette soyle dogal bir yontem gordum; sarimsak ve zeytinyagi baya etkisini goren varmis sonucta dogal bi denesemmi diyorum ?

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende de dökülme sorunu vardı, saçı avuçlayınca 3-4 tane rahat çıkıyordu, sallayınca 14-15 tane çıkıyordu, hacı şakir çözümünü sizden duydum denedim cidden dökülmüyor, bu da not olarak kalsın.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Bol bol protein ve e vitamini kullan, genetik bir etken yoksa (zaten babam kel değil demişsin) kısa sürede tekrardan uzar. Ek olarak doğrudan tercih etmesem de sarımsakla saç uzatma ve sakal uzatma yöntemi işe yarıyor, yani yakın bir arkadaşım da seyreklik varken kullanmıştı internet de tarifleri var ancak herkes için uygun olmayabilir.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)

mhalat adlı üyeden alıntı

bende de seyrekleşiyordu hocam, başka bir nedenden dolayı evicap 400 (e vitamini) kullandım. 3 ay. saçlarım gürleşti. sonradan öğrendim ki saça faydası varmış.

Dostum bu gerçek mi ? gerçekse alıntıyla cevaplarmısın ona göre bende deneyeceğim

prestij

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)
FurkanOYMAK hocam gerçekten faydası oldu.
Şöyle bir yazı var mesela.
E Vitamini Yağının Faydaları – Saçlar İçin
Saç Gelişimini Artırır
Saç derinize düzenli olarak E Vitamini uygulamak dolaşımı daha iyi hâle getirir ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. E Vitamini içeren ürünler tüketmek de bu faydaları sağlar. Hatta bu ürünler direk E Vitamini yağını lokal olarak uygulamaktan daha etkilidir. Düzenli tüketim saç gelişimini artıracaktır.

Saçınızın parlaklığını artırır
Saça kökten uca yapılan E Vitamini masajı sebum (yağ bezleri salgısı) üretimini artırarak saçınızı daha parlak bir görünüme kavuşturur. İstenilen sonuçları almak için birkaç ay beklemeniz gerekebilir.

Saçı onarır
E Vitamini uygulanarak bir gece o şekilde bekletilen saçlarda kırık miktarı azalır, yıpranan saç telleri onarılır. Sonraki sabah saçınızı yıkayarak masaj yapın, fazla yağı durulayın. E Vitamini içeren bakım kremleri bu etkileri artıracaktır.

Kullanım Şekli
İçeriğinde E Vitamini olan şampuan ve bakım kremi gibi birçok ürün var. E Vitamini yağını saçınıza direk olarak da uygulayabilirsiniz. Bu uygulama saçınızdaki ağır hasar için yoğun ve derin etki sağlayacaktır.
Ama siz yinede bir araştırın. Sağlık konusu çünkü, sorun yaşarsanız bunu kabullenemem.

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)

SunSky adlı üyeden alıntı

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende de dökülme sorunu vardı, saçı avuçlayınca 3-4 tane rahat çıkıyordu, sallayınca 14-15 tane çıkıyordu, hacı şakir çözümünü sizden duydum denedim cidden dökülmüyor, bu da not olarak kalsın.

Hocam hep boyle devam edin aslinda konuda belirtmeyi unuttum ama babamgil 4 kardeş 3 ü de kel amcalarımın bi babamın saçı var o da döküldüğnü farkedince hacı şakir kullanmaya başlamis ve 48 yasinda şu an çok şükür var yani :)

Ek olarak: hocam yıkayınca sertleşmesine aldırmayın yıkandıktan sonra havluyla kuruluyup sac kurutma makinesi ve tarakla duzlestirince yumusacik oluyo

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al