BlackBull adlı üyeden alıntı

derken ?

Benim işim Wordpress. 20 saniyede açılan bir siteyi, 0.20 saniyeye indirebilirim. Hatta WordPress tema bile yazabilirim.
Fakat, scriptler bana göre değil. Kendim yazacak değilim.

"hazır script ile sosyal Ağ kurduk fenayız kafasında bir kardeşimiz.." demişsiniz.

Ben WordPress'te hazır tema kullananlara vb. arkadaşlara,
"hazır tema ile site kurduk fenayız kafasında bir kardeşimiz.." gibi bir cümle kullandım mı ? -Hayır!

Birde, web sitem WordPress, alt alanım için basit bir script kuruyorum.

İmzanızdaki siteye bakıyorum da,
Size bu yorumumdaki kelimeler, harfler bile fazla !

trankoff Çok sağol kardeşim. Güzel script. İleriki zamanda, kullanmayı düşünüyorum. :)

Hocam kusura bakmayın da iki gram kod bilginiz yok ömrünüzde tek becebildiğiniz şey script kurup üstüne iki üç edit çekmek olunca bende gerçekten sizi pek ciddiye alamıyorum.. Ha bu arada o imzadaki site bundan sanırım bir yıl önce tarafımca hayata geçirilmiş bir projedir kendi Crawler sistemi ve güçlü bir algoritması vardı.. Her neyse şimdi misal siz kendinize web master diyorsunuz veya diyeceksiniz ama henüz aldığınız scriptte kurulum aşamasında yaşadığınız küçük bir hatayı dahi çözmeyi beceremiyorsunuz.. WP tema yazmak,açılış hızını indirmek yahu bu ne saçma örnek hocam onu yapamayan mı kaldı zaten ? Benim yaptığım yorum Gayet açık ve net şunu belirtiyor "Blog,haber sitesi gibi fazla büyük olmayan projelerden daha büyük bir projeye odaklandığınızda burada yapmanız gereken gidip 20,30 dolara bir script almak yerine oturup adam akıllı sıfırdan özgün bir yazılım üretmek. Hazır sistemi kurdun olduki sistem tuttu ortalama günlük anlık kullanıcı sayın yüz bini aştı ne yapacaksın ? mysql mi kullanacaksın ? "