wmaraci reklam
lidertakipci

Tanıtım yazısı içi ne kadar ücret istemeliyim

18 Mesajlar 2.315 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Neva Neva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Memur
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ViolenTornado adlı üyeden alıntı

25 30 tl yapin gercekten zaten almak sateyen ve sitenizin degerleri iyiyse verip alirlar. En azindan 5 10 tl alipta sitenizi cope donusturmezler. Bence fiyattan odun vermeyin ve sitenizde copluge donmesin. Tek yazida ornegin 25 tl 3 yazida 25×3. Coklu alimlari genellikle seo isi ugrasanlar aliyor bu yuzden kirletmeyin sitenizi :)

Hocam ben de sizin gibi düşünüyorum. Almak isteyen, devam etmek isteyen zaten devam eder.

wmaraci
reklam

ViolenTornado ViolenTornado Öğretmen Adayı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 9 / 22
  • Ticaret 2, (%100)

Neva adlı üyeden alıntı

Hocam ben de sizin gibi düşünüyorum. Almak isteyen, devam etmek isteyen zaten devam eder.

Açıkcasını söylemek gerekirse ben her ay 300 400 TL lik tanıtım yazısı alıyorum. Bu aldığım sitelerin içinde 100 fiyat çekende var 50 tl hatta 10 TL çekende var. Fakat sitenin gerçekten kalitesi iyiyse ve link çıkışları çok az ise ben sahibinin istediği parayı açıkcası veriyorum. 10 liraya ucuza getireyim diye düşünmüyorum. Sonuçta sitenize yarar sağlayacaksa 10 yerine 30 TL'de verirler. Bu benim görüşüm ve bana görede böyle olmalı. Herkes ucuza düşürme peşinde ki siz misal 50 TL desenizde çok fazla diyecekler ve sonrasında 30 TL olmazmı diyecekler. Bence koyduğunuz fiyat politikanızdan ödün vermeyin. Bazıları sorun değil çok gelsin 10 tane satacağınıza 5 tane satın aynı yere gelecektir :)
OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

Niye olmasın ki ?

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
20 tlden sat gitsin bro

prestij

Asutay Asutay Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 125
  • Beğeniler 39 / 51
  • Ticaret 3, (%100)
max 15 lira.

wmaraci
wmaraci

tecnomedya tecnomedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 2438
  • Beğeniler 24 / 701
  • Ticaret 8, (%100)
bu rakamlara 25-30 TL iyidir çokta düşürmeyin fiyatı gereksiz tanıtımlar çok gelir size.

• Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Memur
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 50 tl ye işi aldım. Cool takıldım. Kabul ettiler. Bence taviz vermeyin;)
ViolenTornado

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Memur
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ViolenTornado adlı üyeden alıntı

Açıkcasını söylemek gerekirse ben her ay 300 400 TL lik tanıtım yazısı alıyorum. Bu aldığım sitelerin içinde 100 fiyat çekende var 50 tl hatta 10 TL çekende var. Fakat sitenin gerçekten kalitesi iyiyse ve link çıkışları çok az ise ben sahibinin istediği parayı açıkcası veriyorum. 10 liraya ucuza getireyim diye düşünmüyorum. Sonuçta sitenize yarar sağlayacaksa 10 yerine 30 TL'de verirler. Bu benim görüşüm ve bana görede böyle olmalı. Herkes ucuza düşürme peşinde ki siz misal 50 TL desenizde çok fazla diyecekler ve sonrasında 30 TL olmazmı diyecekler. Bence koyduğunuz fiyat politikanızdan ödün vermeyin. Bazıları sorun değil çok gelsin 10 tane satacağınıza 5 tane satın aynı yere gelecektir :)

Peki bunları nereden alıyorsunuz yoksa onlar mı sizi buluyor;) benim sitem henüz 3 aylık...

ViolenTornado ViolenTornado Öğretmen Adayı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 9 / 22
  • Ticaret 2, (%100)

Neva adlı üyeden alıntı

Peki bunları nereden alıyorsunuz yoksa onlar mı sizi buluyor;) benim sitem henüz 3 aylık...

Yok hocam genellikle ben buluyorum surekli arastiriyorum. Bazi zamanlar tanitim yazilari satanlardan link istedigim icin mesaj olarak bunlarada bakar misiniz diye atiyorlar direkt, Misal bazen de tanitim yazisi satan arkadaslar oluyor bana site adresinii ya da sitelerinin adreslerini atiyorlar tek tek kontrol ediyorum. Daha sonra genellikle link cikisi olmayan ya da 1 2 tane olan ve google news kayitlilari tercih ediyorum ve genellikle 3 4 yas alti sitelerle calismamaya calisiyotum. Site yeni ama icerik kaliteli ise o zaman tercih edebiliyorum.

Benim aldiklarimin fiyatlarinin yuksek olmasinin sebebi biraz da o. Boyle idare ediyoruz hocam iste. :)

Niye olmasın ki ?
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al