freelance iş ilanları

en sonunda sitemi açtım yorumlarınızı bekliyorum

12 Mesajlar 1.203 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BlackBull BlackBull Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress !
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 103 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam, yanlış anlamayın beni ama, tasarımı pek beğenmedim. Alışılmışın dışında..

Temanızı değişin derim. Gerekirse, PM atın, ben ayarlıyım Premium bir tema size. Ücretsiz olarak. :=)

wmaraci
reklam

voltnar voltnar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

tecnomedya adlı üyeden alıntı

hocam hayırlı olsun da tema çok tuhaf geldi :) ayrıca bu temayla nasıl adsense aldınız çok merak ediyorum :D

nasıl tuhaf anlamadım reponsive tema kendim yaptım hala geliştiriyorum adsenseyi bu sitemde almadım adsense alalı 2 yılı geçti bu benim 5 sitem öncekilerini sattım türkçe içerikte kazanç daha zor ingilizce yapmaya kara verdim sizin adsense alamamanızın sebebi az içerik var bende bunu yaşamıştım sitenize insan bakmıyor bot bakıyor bot algoritmasına göre az gözüküyor ingilizce yaptığım için temayı böyle yaptım yabancılar biraz farklı

Ek Olarak:

BlackBull adlı üyeden alıntı

Hocam, yanlış anlamayın beni ama, tasarımı pek beğenmedim. Alışılmışın dışında..

Temanızı değişin derim. Gerekirse, PM atın, ben ayarlıyım Premium bir tema size. Ücretsiz olarak. :=)

temayı kendim geliştiyorum sade olması az js olması mobilde görüntü odaklama gibi sistemlere göre yaptım hem masaüstü tablet ve mobile uygun olsun istedim eksik olan veya fazla olan nedir bende onu bulmaya çalışıyorum sizin fikriniz nedir ben seo sitemlerinde tema sistemlerin aynı şeyi yapmam niye dersiniz herkes ile aynı şeyi yaparsanız aynı sonucu alırsınız hazır tema hazır seo eklentisi bana göre değil çinli gibi taklit veya bir türk gibi bakkakalın yanına bakkal açmam alamn gibi amerikalı gibi en iyi bulma çabasındayım fikriniz nedir

Ek Olarak:

demircanuzer adlı üyeden alıntı

Hocam merhabalar, anasayfa biraz karışık geldi onun dışında olumsuz belirtilecek bişey yok.
Başarılar dilerim.

yorumunuz için teşekkür ederim acaba ortalama kaç px girdiniz ona göre çalışma yapacağım

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al