Yaklaşık bir aydır sitenin Linklerini Her zamanki gibi facebook ta paylaşırken not 6 aylık site bir aydan bu yana Facebook iki üç konuda bir benim linkleri yasaklamaya başladı ve doğru dürüst paylaşım yapamıyorum Bu yüzden .
Debug tan kontrol edip sıkıntı olmadığını Gördüğün halde paylaşıyorum ancak bir müddet sonra tekrar yasaklanıyor ve hesaplar kitleniyor.
Facebook'da yasaklanmaya başladıktan sonra linklerimin Birçok araştırma yaptım ve CNAMe hatası olduğunu düşündüğüm için bugün go daddy aradım. Godaddy ile yaklaşık yarım saat Bu konu üzerinde konuştuk ancak çözüm bulamadık.
Ardından En son kapatırken telefondaki bayan siteme girdiğinde " Siteniz Benim bilgisayarı kitliyor Ardarda sayfalar açmaya başlıyor dedi " ve birden ben de acaba sisteme virus falan mi bulaştı O yüzden mi Facebook linkleri Yasaklıyor diye sordum kendi kendime.
Gerçekten çok zor durumdayım kontrol edebilir misiniz acaba sisteme virüs mü girmiş
Nott olarak kendim açtığım zaman sitemi herhangi bir bilgisayarda veya kendi telefonumda hiçbir şekilde bir sorunla karşılaşıyorum bırakın Ardarda sayfalar açmayı herhangi bir değişik bir şey bile çıkmıyor yani o yüzden virüs girmesinden hiç şüphelenmedim dahaki bugünkü görüşmeye kadar acaba Virüs girmiş olabilir mi virüs girmesini sorgulandığı bir yer var mı ya da bakıp söyleyebilir misiniz gerçekten yardımcı olursunuz
Eğer virüs girmiş ise bu virüsü nasıl temizlerim siteme aldığım reklamlar(bireysel reklamlar var bide advoly, adsense 3 reklam kullanıyorum) yüzünden ya da tanıtım yazıları yüzünden mi virüs girdi acaba Eğer girdiyse
Siteme buradan ulaşabilirsiniz lutfen bir bakin gercekten sorun yok ama anlamadim arka planda bisi olabilirmi
Imzadaki sitem değildir Ayrıca hangi linklerin yasaklandığını son eklediğim konuya bakarak Yardımcı olabilirsiniz debugtan bakabilirsiniz