Hocam çok güzel bir sistem site tamam dediğinde bende kaydolmak isterim...

Ve ilk kaydolup tanıtım yapanlara ve sitene site sahibi çekenlere ayrı bir özellik vermelisin...

hatta ayrıca sitene üye oldum. ve kullanmayı düşünüyorum.

mantık açık mı bilmiyorum şu an tam kullanma imkanım yok ancak şöyle bir şey diyebilirim.

Sitene üye olacak kişiler web sitesi sahipleri. Malum olduğu üzere benim dahi 3 adet sitem var. sisteme tek bir web sitesi ile üye olmaya zorlanmak iyi değil. adamın 50 adet sitesi varsa 50 adet siteyle üye olsun hangisine yorum yapılmasını istiyorsa ona yapılsın...

Ayrıca adamın bir adet sitesi var ve bir adet site ile üye oldu diyelim... farzı muhal 500 adet te kredisi var. Ve o senin web sitene bağlı olduğu siteyi sattı. kredisi devam edebilmeli.ayrıca o krediyi yeni alacağı site için kullanabilmeli..hatta sitesi yoksa bile kredi kazanmak için siteni kullanmalı ...sitesi olduğunda o kredileri kullansın

gibi mantıkla sitesi çok olan, sitesini satan , sitesi olmayan ama yapmaya hazırlanan, kişilerin sitesi durumsal ihtimallerini düşünmelisin.

yoksa şahıs sadece bir site ile yola devam edebilecek olursa sitenin elinden çıktığı durumlarda senin sitenle alakayı keser belki unuturda.