freelance iş ilanları

YouTube Partner İle Para Kazanma

7 Mesajlar 1.845 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Deucalion Deucalion ........ Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle selamlar , başlıkla yazacaklarım uyumlu olmayabilir. Arkadaşlar kafamı kurcalayan bir konu var. YouTube kanalımı 6,7 ay önce açmıştım . O zamanlar telif ile ilgili fazla bilgim yoktu yiyince anladım :) . Şuan kanalın izlenme sayısı 20K , Abonesi ise 270 . Bana 2 ay önce gelen bir mail de YouTube para kazanmamın devre dışı bıraklığı söylenildi . Anlayamadım 3 ay pasif olan bir kanalda para kazanma neden devre dışı bırakılsın.

Neyse Konuya gelelim. YouTube de para kazanma devre dışıyken , partner ile aynı kanaldan para kazanmak mümkün müdür ? . Cevaplarınız benim için çok önemli olacak. Neden Yeni bir hesap açmıyorsun diyecek olursanız, abone ve izlenme kasamayacağımdan dolayı. Partnerlerin zaten belirli bir ölçütleri var onaylamalarında . Faydası da kanal onaylatabiliyor olmamız.

wmaraci
reklam

GDesign GDesign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 21 / 21
  • Ticaret 5, (%100)
Para kazanması kapalı olan bir kanal için hangi şirketten partnerlik alabilirsin ? Sanmıyorum maalesef.

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Öncelikle selamlar , başlıkla yazacaklarım uyumlu olmayabilir. Arkadaşlar kafamı kurcalayan bir konu var. YouTube kanalımı 6,7 ay önce açmıştım . O zamanlar telif ile ilgili fazla bilgim yoktu yiyince anladım . Şuan kanalın izlenme sayısı 20K , Abonesi ise 270 . Bana 2 ay önce gelen bir mail de YouTube para kazanmamın devre dışı bıraklığı söylenildi . Anlayamadım 3 ay pasif olan bir kanalda para kazanma neden devre dışı bırakılsın.

Neyse Konuya gelelim. YouTube de para kazanma devre dışıyken , partner ile aynı kanaldan para kazanmak mümkün müdür ? . Cevaplarınız benim için çok önemli olacak. Neden Yeni bir hesap açmıyorsun diyecek olursanız, abone ve izlenme kasamayacağımdan dolayı. Partnerlerin zaten belirli bir ölçütleri var onaylamalarında . Faydası da kanal onaylatabiliyor olmamız.

Merhaba, telif hakkı olan bir video paylaşırsanız youtube'dan bir uyarı alırsınız sizden videoyu youtube kanalınızdan kaldırmanızı ister aksi taktirde belli özellikleri kapatır. Bunlar; para kazanma, küçük resim seçme, 15 dk'dan uzun video yükleme vs. gibi... Anlayacağınız para kazanması kapatılmış bir kanalı çöpe atmanızı ve yeni kanal ile işe başlamanızı öneririm, bu en doğrusu olacaktır.

Detaylı bilgi için bu konuyu incelemenizi öneririm; https://www.youtube.com/yt/copyright/tr/

Deucalion Deucalion ........ Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler hocam

wmaraci
wmaraci

Bonimax Bonimax Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 196 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
2 kez telif yemişsiniz 1 telifle bile girmek neredeyse imkansız

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
bende telif yedim 1 ay ban dediler bekliyorum

byuzun byuzun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 16 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Almaz değil alamaz. Partnerler de ihtarlı ve para kazanması kanalları alamıyor. Artık partnerlerin de yetkileri ve avantajları eskisi gibi değil. Özgün olmayan ve kalitesiz kanalları hiçbir partner almıyor, alanlar da scam zaten ödeme yapmıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al