lostyazilim

Google news sitesinden anlayanlar

10 Mesajlar 1.062 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
Merhaba, ben bir anlaşma yapmak üzeryim aylık 1500+ gelirli bir google news sitesi buldum oldukça ticareti yüksek birinden ancak kafamda bazı sorular var bunları danışabileceğim google news ten anlayan detaylı biri var mı teşekkür ederim şimdiden site icin istedikleri fiyat 15 bin tl

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Selam, tam olarak sormak istediğiniz nedir? Çok uzun olmayacak ise yardımcı olabilirim.

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Selam, tam olarak sormak istediğiniz nedir? Çok uzun olmayacak ise yardımcı olabilirim.

pm atıldı teşekkür ederim

Asil024 Asil024 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bİlgi Teknolojileri
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Ekip işi news 1500 tl üzeri , sonuçta teknoloji sitesi moda sitesi eğitim vb. gibi sitelerin belli bir kitlesi var yazılan bir yazı bir daha okunabiliyor, ama haber sitesi sonuçta okundu mu ? daha okunmuyor. ilgi alaka gerek, news'te site bir yerlerdeyse ve ekip sağlamsa haber sitesi için evet. Ama dediğim gibi bir blog,moda, eğitim sitesi değil devamlı bir kitlesi olsun. Büyük paylardan bir dilim pay'dır haber sitesi news.:)) Bu benim naciane fikrim, iyi forumlar...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

Asil024 adlı üyeden alıntı

Ekip işi news 1500 tl üzeri , sonuçta teknoloji sitesi moda sitesi eğitim vb. gibi sitelerin belli bir kitlesi var yazılan bir yazı bir daha okunabiliyor, ama haber sitesi sonuçta okundu mu ? daha okunmuyor. ilgi alaka gerek, news'te site bir yerlerdeyse ve ekip sağlamsa haber sitesi için evet. Ama dediğim gibi bir blog,moda, eğitim sitesi değil devamlı bir kitlesi olsun. Büyük paylardan bir dilim pay'dır haber sitesi news.:)) Bu benim naciane fikrim, iyi forumlar...

alacağım site hepsini barındırıyor hocam teknoloji ile alakalı

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Aylık 1.500 tl GARANTİ bir site ise alın derim, yani size en az 5-6 ay içinde her ay 1.500 tl kazanacağınızı garanti ediyor mu ? Eğer siteyi aldıktan sonra belirli bir ekip ile hergün düzenli çalışacaksanız o parayı kazanırsınız, yok siteyi alıp bekleyecekseniz arkadaşlık bir durum yok :)

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Aylık 1.500 tl GARANTİ bir site ise alın derim, yani size en az 5-6 ay içinde her ay 1.500 tl kazanacağınızı garanti ediyor mu ? Eğer siteyi aldıktan sonra belirli bir ekip ile hergün düzenli çalışacaksanız o parayı kazanırsınız, yok siteyi alıp bekleyecekseniz arkadaşlık bir durum yok :)

hocam site adsense geçmişine baktım son 5 ay 750 1000 1500 1750 olarak gidiyor ondan dolayı kafam karıştı news olmasa normal site olsa tamam dicem ama news olayı başka yerlere taşıyor gibi geliyor bana

drcag drcag WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek doktor
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 738
  • Beğeniler 3 / 107
  • Ticaret 2, (%50)
Bana özel mesaj atın ben sizi bilgilendireyim...

Son Haberler www.haberdetaylari.com

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
heymam2bab news sadece paylaştığınız yazıları kullanıcılara hızlı ve göze görünecek bir şekilde ulaştırır, yani sizin yapmanız gereken news kayıtlı bir siteniz var ise normal içerikler girip politika kurallarına uymak o kadar, sorun olmaz ise belirli bir hitiniz olur, news diye siteyi almaktan sa bence biraz araştırma yapın yani size yazık o kadar para harcayacaksınız ve s. ..

• Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)

drcag adlı üyeden alıntı

Bana özel mesaj atın ben sizi bilgilendireyim...

gönderdim hocam teşekkür ederim ilginiz için

Ek Olarak:

sovetski adlı üyeden alıntı

heymam2bab news sadece paylaştığınız yazıları kullanıcılara hızlı ve göze görünecek bir şekilde ulaştırır, yani sizin yapmanız gereken news kayıtlı bir siteniz var ise normal içerikler girip politika kurallarına uymak o kadar, sorun olmaz ise belirli bir hitiniz olur, news diye siteyi almaktan sa bence biraz araştırma yapın yani size yazık o kadar para harcayacaksınız ve s. ..

işte hiterine baktım hepsi google dan gelme ama newsi iyi kullanmak gerekiyormuş güncellemeler v.s ben birz daha araştırayım en iyisi :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al