OgameTurkiye adlı üyeden alıntı

Plain hocam dün akşam http://ogameturkiye.org adresimi dmoza gönderdim.

Sonucunu çok merak ediyordum ancak onunla ilgili birşey bulamadım. Rica etsem sonuç hakkında bilgi verebilir misiniz? Konunuz çok iyi denk geldi.

Özel mesaj ile bilgilendirildi.

Full4KFilm adlı üyeden alıntı

Ilginiz icin tesekkurler peki dogru katagoriyi basil secicem ? Yani bir ilke imza attik oyuzden hangi kategoriye giricek yardimci olabilirmisiniz ?

Bunun için bu kategoride sabit bir konu var oraya site adresinizi yaparsanız yardımcı olacaklardır.

TheThanatos adlı üyeden alıntı

enilgincler.com webparakazan.com bilgiliabi.com bunlar neden kabul edilmedi acaba ?

1. site özgün olmayan içerik nedeniyle reddedilmiş.
2. site henüz değerlendirilmemiş.
3. site hatalı kategori seçimi nedeniyle reddedilmiş.

asilkan25 adlı üyeden alıntı

C e l i k p r o j e s i ( nokta) net

bilgi rica ediyorum şimdiden teşekkurler.

Plain

Öneriniz henüz değerlendirilmemiş.

falone adlı üyeden alıntı

kolay gelsin teknolojiyedair.com durumu nedir yük olmaz ise bakabilir misiniz size

En son başvuru 2014 yılında reddedilmiş. Ondan sonra başvuru yaptıysanız henüz değerlendirilmemiş.

BCanKARA adlı üyeden alıntı

mecburlar(.)com neden reddediliyor acaba?

Siteniz şuana kadar hiç değerlendirilmemiş. Eğer başvuruyu yapalı uzun zaman olduysa kategoride editör var mı kontrol edin.

NeroWin adlı üyeden alıntı

İyi günler hocam. Benimde teknovudu(.)com siteme bakabilir misiniz? Her şeyi düzgün yapmama rağmen hala onaylanmadı...

İyi günler, siteniz editör tarafından spesifik bir not belirtilmeksizin (toplu silim ile) reddedilmiş. Tekrar başvuru yapabilirsiniz.