BeniDuy.net farklı bir sosyal ağ

13 Mesajlar 1.682 Okunma
smmexpress

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle "Sosyal ağ" kelimesini gördüğünüzde muhtemel itibari ile aklınızda istemsizce oluşan ön yargılar oldu. Hadi gelin şimdi onları hep beraber yıkalım ne dersiniz ?

BeniDuy instagram vari bir yapıya sahip tamamen sıfırdan geliştirilmekte olan henüz alpha aşamasında bir proje aslında. Hemen hemen bir aydır üzerinde gece gündüz çalışmaktayım hala çok fazla eksiği olmasına karşın deneme amacıyla yayınlamak istedim.. Peki BeniDuy ne yapıyor ? diğerlerinden farkı ne ?

işte o muhteşem artık klasikleşmiş sorular ve onlara verebileceğimiz onlarca gerçeği yansıtmayan sahte cümle. şaka bir yana biz o klasik "Türk yapımı çünkü taammı ondan üye olcanız ehuehue" cevabını verecek kadar saçma insanlar değiliz.
Biz bir sosyal ağın en önemli özelliğinin yazılım,tasarım veyahut fikri olmadığını biliyoruz! Bu büyük bir gerçek.. Bir sosyal ağın en muhteşem ve diğerlerinden özel kılan özelliği içinde bulundurduğu kitledir. Bu bir gerçek! İsterseniz gelmiş geçmiş en hızlı en manyak şeyi bulun eğer onu kullanan kimse yoksa o proje bir hiçtir ve doğal olarak biz bunun bilincindeyiz. İşte bu yüzden sistem içine ekleyeceğimiz her şey kullanıcılarımızın rahatlığı için hadi bunu biraz açıklayalım >

BeniDuy'un tasarımını düzenlerken en çok şunu düşündük,bol bol sayfa buna tekabülen bol bol sayfa geçişi olmasın kullanıcı çoğu işlemi aynı sayfa içinde gerçekleştirebilirsin dedik,dedik ki her ne kadar feysbuk kadar olmasa da azıcık ucundan hızlı olsun istedik dedik ki bizim kullanıcılarımız birer altındır onların bilgileri hazinedir biz bu bilgileri almayalım onlara kalsın dedik ve sizi gerçekten tanımak istemedik! Evet sizi tanımak değil sizin içinizde yatan o şairi,o bestekarı o çılgın sanatçıyı tanımak istiyoruz biz. Her şey sizin için diyen bir siteye ilk defa güvenmenizi istiyoruz çünkü bunu olabildiğince içtenlikle söylüyoruz..

Son olarak

biliyoruz ki sen özgür ruhlu bir bireysin ancak unutma sen tek değilsin senin gibi sanatçı ruhlu insanlarla tanışmaya ne dersin ? Yalnızca güzide sokaklarımızın güzide söz ustaları için..

BeniDuy
Facebook sayfası

wmaraci
reklam

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Domain ve site çok güzel başarılar hocam.
MrB

kişi bu mesajı beğendi.

prestij

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

FurkanOYMAK adlı üyeden alıntı

Domain ve site çok güzel başarılar hocam.

Teşekkürler hocam sağolun

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
özel yazılım değil dimi hocam bakmadımda sosyal ağ scriptleri artık cok gelişmeye başladı takip edemiyoruz
MrB

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

özel yazılım değil dimi hocam bakmadımda sosyal ağ scriptleri artık cok gelişmeye başladı takip edemiyoruz

Yazılım tamamen şahsıma aittir hocam

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
hayırlı olsun hocam

Ek Olarak: hocam inceledim ama ne işe yarıyor onu çözemedim birde site ye bence kullanıcı paneli kodlasanız daha iyi olbilir site güzel tebrik ederim
MrB

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

hayırlı olsun hocam

Ek Olarak: hocam inceledim ama ne işe yarıyor onu çözemedim birde site ye bence kullanıcı paneli kodlasanız daha iyi olbilir site güzel tebrik ederim

hocam genel itibari ile canlı performans videoları çekip yüklediğimiz bir yapıya sahip işleyişi bu şekilde

menü pek karışık değildir diye düşünmüştüm :/

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
mobil uygulaması bulunuyormu ?
MrB

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

mobil uygulaması bulunuyormu ?

Henüz tam olarak bitmediği için hazırlamadım,bir kaçhaftaya yayında olur ayrıca şuan mobil ile herhangi bir uyumluluk sorunu yok tarayıcıdan da girebilirsiniz
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam yazilim harika ya benimde buna benzer bir projem var ama yazilimi yaptiracak maddi gücüm yok baya büyük yazilimlar tutuyor çünkü uygun yollu boyle bir script bulsam kacirmadan alacagim cdecanyonda falanca yok yani olsa biraz degisikli k olacak scriptte o kadar ama aradim taradim bulamadim birde mobil uygulama sorun yazmasi falan

Site güzel hocam yani fikir güzel populariteyle vurmak her zaman iyidir insanları
MrB berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al