KAMPANYA ŞARTLARI VE GEÇERLİLİK TARİHİ
Kampanyamız sadece 13 Nisan 2016 ve 20 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya, Google Haberler Danışmanlığı, Wordpress Ürün ve Hizmetler için geçerlidir. Ürün hizmet ve şartları diğer konularımızdaki çalışma şartları ile aynıdır.

Bu kampanya'ya sadece seçilecek kişiler dahil edilecektir. Kampanya'ya katılmak isteyenler, bu konuya "KAMPANYA'DAN YARARLANMAK İSTİYORUM" şeklinde mesaj bırakarak çekiliş hakkına sahip olabilirler. Google Haberler danışmanlığı dışındaki ürünlerden yararlanmak isteyenler, "KAMPANYA'DAN YARARLANMAK İSTİYORUM - WORDPRESS HABER TEMASI" şeklinde mesaj bırakmalıdırlar.

Bu kampanya sadece ***.Net üyeleri içindir. Farklı forumlardaki üyeler kampanya'ya dahil edilmeyecektir.

Kampanya'dan yararlanmak isteyen tüm üyeler, çalışma şartlarını kabul etmiş sayılır. Çalışma şartları, kampanyasız fiyat tablosu ve referanslar için http://www.***.net/ilan-panosu/1578577-google-news-kaydi-piyasanin-en-dusuk-fiyati-1-aydan-az-surede-95-kayit-islemi.html adresindeki konuyu inceleyebilirler.

Çekiliş sonucu ilgili kişilere PM ile iletilecektir. 10 kişilik sınıra ulaşıldığı zaman (20 Nisan önceside olabilir) kampanya sona erecek ve bu konu kapatılacaktır.

Kampanya'ya katılmak isteyen ve yorum bırakan ilk 3 kişi, çekilişsiz kampanya'ya dahil edilecektir.

REFERANS LİSTEMİZ
Toplamda 20 müşterimizin kaydını başarılı bir şekilde tamamladık. Şu ana kadar 2 olumsuz başvurumuz sonuçlandı. Bize ulaşarak tam referans sitelerin listesini talep edebilrisiniz.

+14 referans daha...

Konu yorumlarını takip ederek forumdaki referanslarımızıda üyelerimizin yorumlarından elde edebilirsiniz. Bu referanslar yetmedi mi? O zaman sizi şuraya alalım :);

FORUM VE FORUM DIŞI MÜŞTERİ YORUMLARI

Önceki ve yeni konularımızdan, WMAracı ve diğer forumlardaki müşteri yorumları;

Single adlı üyeden alıntı

Açıkçası arkadaş ile 30-35 gün önce tanıştım ve çalışmaya başladım.
Çok fazla tereddüt ve şüphe ile yaklaştım. Üyelik ve trade azdı.

Fakat sayesinde dün 1 ay çalışmanın sonunda 1 günde news kaydımızı aldık, çok teşekkür ediyorum. Daha bir kaç site ile çalışacağız.

HasanY adlı üyeden alıntı

Arkadaşla çalışılmış olmuş , söylediği gibi çalışmanın sonunda basvurduktan iki gun sonra olumlu yanıt geldi ve news kayidimizi aldık , cok dürüst ve saygılı bir arkadaş ben kendisini öneririm

RooteX adlı üyeden alıntı

Ben full paketten aldım , herşeyi en ince detayina kadar yaptilar sagolsunlar , başvuru yaptık ve ikinci günün akşamı hemen olumlu sonuç aldık , gayet ilgili ve işlerinde bilgili bir ekipler :)

Tesla adlı üyeden alıntı

Şans eseri gördüm arkadaşların konusunu. 6 aydır sitemi hem kendim hemde çeşitli bu işi yapan arkadaşlar kayıt edemedi. Arkadaşlardan Paket 3'ü satın aldım ve 4 gün boyunca sitenin altına üstüne girdiler ardından 15 gün arkadaşların verdiği içerik raporunu harfiyen uyguladıktan sonra başvuru yaptık ve 2 gün sonra bugün sitem kayıt edildi. Gerçekten hem saygılı, hem dürüst ve işin ehli profesyonel çalışıyorlar bu tür sıkıntısı olan hiç düşünmeden arkadaşlarla çalışabilirler. Teşekkürler her şey için.

PAKETLER ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?
Her paketin kendine özgü bir getirisi vardır. Paket 1 - Sadece kayıt ve kayıt için gerekli optimizasyonları kapsar. Paket 2 - Gerekli optimizasyonlar ve kayıt sonrası Google Haberler'in hızlı ve geri dönüşlü index almasını sağlar. - Paket 3 - Sıfırdan site açanlar için ideal pakettir. İlk 2 paketteki hizmetlerin yanı sıra Site kurulum, Google uyumlu tema ve mobil temalar sağlar. Siz sadece içeriklerinizi eklersiniz. - Paket 4 - en gelişmiş paketimizdir. Sitenize girmenize gerek dahi kalmadan 1 ay boyunca tüm içerik, optimizasyon, kontroller dahil anahtar teslim hizmet sunar. Kayıt işleminden sonra gelişmiştirilmiş internet sitenizi teslim alırsınız.

PAKET 1 - EKONOMİ
- Teknik altyapı optimizasyonu
- Site optimizasyon
- Sitemap, Newsmap ve Robots optimizasyonu
- Google Haberler Kaydı
500 TL yerine 350 TL (KDV HARİÇ)

PAKET 2 - STANDART
- Teknik altyapı optimizasyonu
- Site optimizasyon
- Sitemap, Newsmap ve Robots optimizasyonu
- SEO optimizasyonu
- Sitenizin Android uygulaması