Bundan 5 ay önce ücretli wordpress teması ile oluşturduğum haber siteme iha ajans abonesi oldum. 4 ay kadar gece gündüz uğraştım ve günlük adsense 2-3 tıktan öteye geçemedim. En yoğun günde günlük ziyaretçim 70 lerde kaldı. Bu işten soğudum. Verdiğim okadar para boşuna gitmiş oldu. site 1 ay kapalı kaldı ilgilenmedim. Gecen hafta tekrar hırslandım ve bu sefer gazisoftun yazılımını alarak işe giriştim. iha haber aboneliğim ulusal resimli ve yazılı haberlerken paket değişikliği yapıp özel seçme internet haberleri paketine geçtim ve daha nitelikli düzenlenmiş haberler gelmeye başladı. Video hariç iha ile paralel giden bir siteye sahip oldum. Tabi ekibim olmadığından her haberin sadece baslık ve açıklama alanlarını kendim oluşturarak yayınlıyorum. Günde 100-150 haber girişi yapıyorum. Köşe yazarları ile anlaşmaya çalışıyorum. 6 gün oldu ve 2 tane köşe yazarım oldu. 10 günde bir yazacaklar. Bu arada sosyal ağlardan ücretle organik tweet ve face takipçisi aldım. 6 gündür 4 ayda yapamadığım hite ulaştım ama genede bir arpa boyu yol gittiğimin farkındayım. 6 günde günlük ziyaretçim 200 civarı. ve en a hergün 10 reklam tıklanıyor. ama çoooooook yetersiz. Forumda anlık 120 hiti görünce okadar emek nereye gidiyor bilemiyorum. Neler yapmam lazım takipçilerimi nasıl artırabilirim. Açık söylemek gerekirse az önce forumdan bir arkadasın hayvan sitesinin anlık hitinin resmini gördüm ve ağzım acık kaldı 112 kişi. benim bir günde haber siteme çekebildiğim rakamı anlık çekiyor. Sitemin linki www.haberlerweb.com
Bu konuda usta işinin ehli arkadaşlarımın destek ve yönlendirmelerine ihtiyacım var. Gece gündüz bunun basındayım ve ilerleme yapamıyorum...