Evet unutulmaz bir anınız var mı? Sanal ortam üzerinden soruyorum. :p Her insanın kafasında unutulmaz bir anısı mutlaka vardır.

Bundan yıllar yıllar önce mİRC zamanlarım da çoğunuz bilirsiniz (İRC, sohbet) daha yaşım 14-15 ilk defa bir kız arkadaşım oldu, internet üzerinden tabi ki. Aradan tam 8-9 yıl geçmiş.. O zamanlar yanlış hatırlamıyorsam Ajda Pekkan - Olursa padişah torunu yordular tohumu diye bir şarkı var hala dillerime dolanır. Hergün bu kız için okula gitmezdim, sabah akşam internet kafede takılıyordum. Kız tabi büyük bir sunucunun Admini, bende basit bir user kullanıcı parçasıyım. Hep hayranlıkla izliyordum bu kızı. Nickname (Kullanıcı adı) She kızın her yorumu, sohbeti hoşuma giderdi. Tanıştık filan, neyse çocukluk hali Aşk filan bahane de hoşlanmayı Aşk zannediyorduk işte. 8 Ay boyunca okula gitmedim bu kız için, sürekli sohbet etmek için. Hayatımda ki; aklımda kalan sanal alemde en musmutlu günler ve anılar. Yetki vardı birde. Hiç unutmam İdealsohbet.com 10 yılımı verdim bu siteye. @Aops diye bir yetki işlemi vardı, sırf o yetkiyi alabilmek için neler yapmadım ki sonra dönüp bakıyorum da aslında hepsi boşmuş. Ama yinede mutluyum; mİRC zamanların da herşey çok güzeldi..