nettebugun adlı üyeden alıntı

Şu an aktif oldu mu? Ve buradaki çeşitli öneriler üstüne bir şeyler geliştirebildiniz mi?
https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/sosyal-ag-sitesinden-para-kazanma-333504.html

şuan imzamdaki sitede aktif hocam ancak geliştirilme aşamasında bazı test üyelerimiz ile birlikte her düzenlemede eksikleri kontrol ederek geliştiriyorum, hala düşünme aşamasındayım dediğim gibi tahmin etmediğim bazı sürpriz etken oluştu ve elimde şuan hiç para kalmadı :/

EmirTAŞ adlı üyeden alıntı

Yazacağım yorum seni hayal kırıklığına uğratabilir fakat maalesef ki kendi çabalarınla bir şey yapamazsın. Ya maddi yönden kendin harcama yapacaksın yada yatırım almaya çalışacaksın. Eğer kendi çabalarınla yapabileceğin bir şey olsaydı burası bu tür işlerle kaynıyor olurdu. Eğer yatırım yapamayacaksan hiç zaman kaybı yapma benden sana tavsiye.

üzücü bir durum ki bazı noktalarda haklısınız.. Ancak fikirler vardır ve fikirlerin işleniş biçimi vardır. Ben yazdığım sisteme diğerlerinden farklı bir hava,farklı bir amaç yükliyorum her açıdan bu böyle. En büyük avantajım hitap etmek istediğim kitlenin içinde aktif bulunmam sanırım çünkü ne istediklerini biliyorum