lostyazilim

Yeni Haber Sitem

10 Mesajlar 1.055 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

oguzgun oguzgun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bundan 5 ay önce ücretli wordpress teması ile oluşturduğum haber siteme iha ajans abonesi oldum. 4 ay kadar gece gündüz uğraştım ve günlük adsense 2-3 tıktan öteye geçemedim. En yoğun günde günlük ziyaretçim 70 lerde kaldı. Bu işten soğudum. Verdiğim okadar para boşuna gitmiş oldu. site 1 ay kapalı kaldı ilgilenmedim. Gecen hafta tekrar hırslandım ve bu sefer gazisoftun yazılımını alarak işe giriştim. iha haber aboneliğim ulusal resimli ve yazılı haberlerken paket değişikliği yapıp özel seçme internet haberleri paketine geçtim ve daha nitelikli düzenlenmiş haberler gelmeye başladı. Video hariç iha ile paralel giden bir siteye sahip oldum. Tabi ekibim olmadığından her haberin sadece baslık ve açıklama alanlarını kendim oluşturarak yayınlıyorum. Günde 100-150 haber girişi yapıyorum. Köşe yazarları ile anlaşmaya çalışıyorum. 6 gün oldu ve 2 tane köşe yazarım oldu. 10 günde bir yazacaklar. Bu arada sosyal ağlardan ücretle organik tweet ve face takipçisi aldım. 6 gündür 4 ayda yapamadığım hite ulaştım ama genede bir arpa boyu yol gittiğimin farkındayım. 6 günde günlük ziyaretçim 200 civarı. ve en a hergün 10 reklam tıklanıyor. ama çoooooook yetersiz. Forumda anlık 120 hiti görünce okadar emek nereye gidiyor bilemiyorum. Neler yapmam lazım takipçilerimi nasıl artırabilirim. Açık söylemek gerekirse az önce forumdan bir arkadasın hayvan sitesinin anlık hitinin resmini gördüm ve ağzım acık kaldı 112 kişi. benim bir günde haber siteme çekebildiğim rakamı anlık çekiyor. Sitemin linki www.haberlerweb.com
Bu konuda usta işinin ehli arkadaşlarımın destek ve yönlendirmelerine ihtiyacım var. Gece gündüz bunun basındayım ve ilerleme yapamıyorum...

wmaraci
reklam

mehmetdogan mehmetdogan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 27 / 30
  • Ticaret 18, (%100)
içeriği özgünleştiriyor musunuz ? news başvurusu yaptınız mı daha önce ?

• Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
henüz yapmadım. Şu anda 6 gündür yeni yazılımıyla sıfırdan başladı. Özgün içerik olarak sadece başlıkları ve kısa açıklamalarını özgünleştiriyorum. Metin kısımlarına dokunmuyorum. İha abonesiyim olduğu gibi yayınlıyorum içerik kısmını.

NovemberNight NovemberNight WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmalat Ar-Ge Mühendisi
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 514
  • Beğeniler 158 / 174
  • Ticaret 8, (%100)
"insanlar neden Google'a hürriyet yazıp, radikal yazıp, iha yazıp, x yazıp, y yazıp onların sitesinden okumak dururken sizin sitenize gelsin?"

Bu soruya cevap verecek bir site yaparsanız ancak o zaman hit alırsınız hocam. Haber sitesi başta akla yatkın gelir, abonelik alırım, editör bulurum kafa rahat para kazanırım gibi ben de çok düşündüm zamanında fakat haber sitesi yöneten bir arkadaşım yukarıdaki soruya cevap aramakla yıllarını geçirdiğini ve bu sektörden para kazanmanın zor olduğunu detaylıca anlatınca hak verdim.

Biraz içeriği toparlayıp Google News, (ve diğerlerine) kaydolursanız ve anlık gelişmeleri hemen yayınlayıp aramada üste çıkarsanız ancak o şekilde anlık hitleriniz olur. Sadık kullanıcı oluşturabilmek içinse dediğim gibi konsept farklılığı şart.

Kolaylıklar dilerim.

wmaraci
wmaraci

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
hocam www.24haberleri.com bu site benim ayni yoldan gecmisiz seninle ama benim anlik hitim 150 asagi dusmuuor hatta cogu zaman analiscik 250 uzeri oluyor ama bununda bir yontemi var pm at yardimci olayim sana

NedimYildirim NedimYildirim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 29 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Haber sitesi oldukça zor. Onun yerine sağlık, moda, güzellik, genel, pratik bilgiler konusunda site açsaydınız şimdiye çoktan günde 200-300 reklam tıklanması yapardınız bence. Haber için özel tema, sabır, emek, geniş bir ekip, seo çalışması, ve yoğun ilgi gerekiyor. Dediğim kategoriler bence sizin için daha iyi.

ademgao ademgao ademgao.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 119 / 120
  • Ticaret 19, (%95)
Resimler çok geç geliyor hocam, buna bir çözüm bulmanız lazım

Psd2css işleri için pm atınız.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı olsun yeni haber sitenizin projesi başarılar dilerim.

nrkn nrkn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Founder®, CDCS®, BA®
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 68 / 229
  • Ticaret 106, (%100)
Benden de küçük bir tavsiye, sitende bağlantı reklamları yok, bağlantı reklamı da kullanman tıklanma oranlarını arttıracaktır.

• Üyelik 11.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
bağlantı reklamı nasıl oluyor bir örnek verebilir misiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al