wmaraci reklam
lidertakipci

Kredi Kartı ile Nasıl Telefon Alabilirim?

7 Mesajlar 1.218 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OrganikHitSitesi OrganikHitSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
slm garanti bankasından geçnlere özel kredi kartım var 1500tl limitli telefon almak istiyorum bu kart ile taksitli tel alabilirmiyim

misal 1500 tl tel alsam 3 ay taksit yapsam her ay 500tl versem faiz falan işe girermi yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok seviniirm

wmaraci
reklam

AliEREN AliEREN Wmaraci Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 146 / 80
  • Ticaret 14, (%100)
Bimekse git hocam hediye çeki felan vardı bi aralar onu taksitle al o çeke telefonu al

BarneyStinson BarneyStinson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 107 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Ticari kart değilse kredi kartlarında telefona taksit olmuyor bildiğim kadarıyla. Karttan 1500 TL çekip peşin alırsın sonra faizle taksitlendirip ödersin.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Kredi kartı ile telefon almanın en kolay yolu, limitin ne kadarsa nakit avans çek, ara müşteri hizmetlerini taksitlendir. Ama taksitlendirirken sakın yapılandırma adı altında olayına düşme. YÜksek faiz oranı ile taksitlendirme olacağı gibi, banka puanında sıfırlanır, kırmızı kart yersin. Veya parayı çekmeden önce ara müşteri hizmetlerini nakit avans lazım kredi kartımdan çekecem ama taksitlendirmem lazım de, onlarda sana kartının kullanılabilir limitini kredi olarak gösterip çekmeni sağlıyor ve sonra taksit olarak ödüyorsun.
BarneyStinson

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

OrganikHitSitesi OrganikHitSitesi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 62 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

BarneyStinson adlı üyeden alıntı

Ticari kart değilse kredi kartlarında telefona taksit olmuyor bildiğim kadarıyla. Karttan 1500 TL çekip peşin alırsın sonra faizle taksitlendirip ödersin.

hiç bir şekilde faize girmek istemiyorum kardeş kesinlikle işin içine faiz girmemesi lazım başka bildiğiniz yol varsa çok sevinirim

Ek Olarak:

Ahmet adlı üyeden alıntı

Kredi kartı ile telefon almanın en kolay yolu, limitin ne kadarsa nakit avans çek, ara müşteri hizmetlerini taksitlendir. Ama taksitlendirirken sakın yapılandırma adı altında olayına düşme. YÜksek faiz oranı ile taksitlendirme olacağı gibi, banka puanında sıfırlanır, kırmızı kart yersin. Veya parayı çekmeden önce ara müşteri hizmetlerini nakit avans lazım kredi kartımdan çekecem ama taksitlendirmem lazım de, onlarda sana kartının kullanılabilir limitini kredi olarak gösterip çekmeni sağlıyor ve sonra taksit olarak ödüyorsun.

hocam kesinlikle işin içine faizin girmesini istemiyorum başka bi yolu yoksa telefn sevdasından vazgeçerim bazı siteler sanırsam kredi kartına taksitli tel veriyor 3 ay taksit yapsam yeterlidir her ay düzenli parayı yatırırım

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Adamın parasını kullanıpta. 200 tl fazla para vermemek niye ?

cagdaskorkmaz.com.tr

BarneyStinson BarneyStinson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 107 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

OrganikHitSitesi adlı üyeden alıntı

hiç bir şekilde faize girmek istemiyorum kardeş kesinlikle işin içine faiz girmemesi lazım başka bildiğiniz yol varsa çok sevinirim

Ek Olarak:

hocam kesinlikle işin içine faizin girmesini istemiyorum başka bi yolu yoksa telefn sevdasından vazgeçerim bazı siteler sanırsam kredi kartına taksitli tel veriyor 3 ay taksit yapsam yeterlidir her ay düzenli parayı yatırırım

Hocam telefonlara hiç bir şekilde taksit yok ticari kredi kartı olmadığı sürece. Kanun daha sonra değişti mi bilmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al