merhaba hocam kolay gelsin

1.alexa tr degeri hemen cıkmıyor önce global degeri cıkıyor 15 gün falan sonrada tr degeri cıkıyor 15 günlük imzamdaki sitem ikisi aynı anda cıkmasına ragmen bir baska sitem 10 gün oldu kurduguma sadece global degeri var alexada tutarsızlık sürekli olur canını sıkma :)

2.yandex arama motoru en zor index alan bir arama motorudur siteniz muhtemelen yenidir ondan ugramıyordur siteni yandex webmaster toolsa ekle istersen cok faydası olmyor ama yinede için rahatlasın ben yandex index sorununu şöyle çözüyorum. Benim kaliteli bir sitem var hangi siteme back link yapıyorsam 15 gün içinde googlenin yarısı kadar baclinkini koydugum sitemde index alıyor sizde buyolu deneye bilirsiniz back linkle

3.sitenize bakmadan yazıyorum siteniz mybb tabanlıdır kesin google mybb tabanlı sitelerde önce takvim sonra üye sonra aramalara girerer bazende nerde oldugu belirsiz olur bunu çözmüs degilim lakin sattıgım sitemde takvimi aramayı ve üyelerin bulundugu linkleri sitemde kaldırmak sartıyla sildim sorunu öyle cözdüm sende bu yolu deneyebilirsin saygılarımla keyifli forumlar