yakıştırılmıcak birşey yok bazıları fikir satar bazıları fikirlerine dayanak destek arar sorar ben projelik gördüğüm alan dalarını stıyorum çünkü zaman ayırıp kazanabileceğim bir alt yapı yok arslanturk0687 Kaldıkı Domainleride Satarak gene kazanıyorum bu insanların neye nekadar ihtiyacı olduğu ile alakalıdır.
Konuyu açan arkadaş burasını bir aile ve destek ortamı olarak gördüğü için bu tür birşeyin olacagını düşünmemiş herkesin diğer düşünen kişiler gibi düşünmesini bekleyemeyiz ama sanırım bu arkadaşta buradaki herkese artık bir potansiyel rakip ve fırsatçı gözü ile bakacak böyle giderse ozaman benden 3 5 tl anlık işler için borç isteyene borç vermiyeyim her sorun sıkıntıda ufak şeylerden para isteyeyim birşey danışılınca tepki vermiyeyim ee nerde kaldı ozaman buradaki yardımlaşma ve dayanışma kısmı burası sadece ticaret forumu değil sizler işe hep ticari bakltıgınız için haklısınız konu sahibi sadece diğer taraftan bakıyor iki tarafta fikir beyan edenlerde haklı.

Ek Olarak: Aklındaki domani Sorgularken Dikkat et fima alabir.(Sorgulama yapınca aranan domainleri sorgulama olarak kaydeden yerler var)
Buldugun domaini kimse ile paylaşma sakın (Bende birine söylemiştim benden 30dk önce almışlardı.)
Pojeni yazlımcıya bence hiç söyleme sakın ha (Güvenipte söylersin alabilir elinden sonra kime dert yanacaksın.)
Forumda Paypal bozdurma dikkat et (mazallah kime güveneceksin)
Domainde alma hele benden hiç alma (Bakarsın hesabına geçmez domain felan)
Sayda say nasıl iş yapacaz biz peki nasıl iş yapacak bu arkadaş tamam diğer arkadaşlarda sözlerinde haklı ama güvenmek ve fikir almak suçmu.