SizinWeb adlı üyeden alıntı

Görüyorsunki Kardeşim Domain için iyi niyetle paylaşıp fikir alman güven hatası Aynı şekilde Bunu paylaşıp herşeyin çıkar ilişkisi ve para olmadığını anlatmak isteyişinde yine bir güven hatası oluyor Anlamak isemeyene birşey anlatamazsın Foruma bazı kişiler tamamı ile ticaret için kayıt olur bazılarıda bilgi paylaşım ve ticaret içindir sıramala herkes için değişebilir buda kişinin hayat ve bakış açısını ortaya koyar bazıları hemen para der bazıları ne olucak yahu kardeşim hemen yardım edeyim der ve yardımcı olur. vss uzatılacak bir konu aslında ama değmez kime ne anlatacagız herkes yasadıgı şeylerden örnekler verecek ve yaşadıklarından tecrube kazanarak devam ediyor hayatına

Hocam sonuna kadar haklisiniz bu insanlar işi ticaret yönünden bakıyorlar samimiyet , iyi kalplilik , yardımseverlik nedir bilmezler adam hala gelmiş beni suçluyor kendimi zor tutuyorum kalp kirmamak için domaine ihtiyacım olsa kafaya koysam zaten cooooktan alirdim benim derdim çakalların dolması bazı adamlar tanıyorum ALLAH razı olsun her sorununa cevap verirler gerekirse PC bağlanır çözerler para teklif ederim kabul etmez biz böyle adamlarla çalıştığımız için bize bu durum ters geliyor şuan konuda kötüleyen herkes ne yazık ki bu duyguyu bilmiyor :)