Merhaba Arkadaşlar,
Adım Halil forumda alanadı satışlarından beni tanıyanınız vardır.
Aklımda hep olan ama bir türlü faaliyete geçiremediğim film sitesi işini sonunda yapmış bulunmaktayım. Gerek tasarım gerek içerik bakımından çok iyi bir ilgi ve alaka olacağının size garantisini verebilirim. Şuanda sitede film ekli değildir. Geçiçi olarak görüntü amacıyla 3 film eklidir. Filmler en yakın zamanda eklenecektir. Sizlerden ricam bu yeni sitemize destek çıkalım. Destek deyince bazı arkadaşların aklına hemen para yardımı vs. gelebiliyor. Destek sadece para ile olmaz. Mesela Facebook üzerinde çok kitleye hitap eden bir sayfanız vardır. Mesela orada paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Atıyorum internet siteniz vardır. Günlük sitenizin hiti fazladır küçük bir reklam verebilirsiniz. Yani destek deyince aklınıza hemen para gelmesin arkadaşlar desteğin her türlüsü vardır. Bugün sen benim işimi görürsün yarın ben senin işini görürüm. Bu işler böyledir. Ben hiçbir zaman yapılan iyiliği unutmam, unutacağımı da zannetmiyorum. Lafı fazla uzatmayacağım. Dediğim gibi sizlerden destek istiyorum. Yani en kötü bir arkadaşınıza sitemizin ismini verseniz o arkadaşınız sitemize girse bu bile destekdir.

Site Adresi : www.filmabi.net

Teşekkürler, Kolay Gelsin.
Saygılarımla, Halil PALA..
İyi Günler...