Bakır desteği denemle ben üzerine geçtiğini bilerek ima ettim burada kendinizi haklı gösterecek 1 durum bile yok herşeyi geçtim konuda vx anlatıyorsunuz jx konusundan örnekler vermişsiniz bir modelin bile değişmesi bir çok şeyi değiştirebilir performans kelimesinin anlamı ı bilmediğiniz açıkça ortada 7 yıllık laptop bile cs go açabilir ki bende samsung 7 yıllık laptop açıyor ısınmıyor bile bende 3 tane msi laptop var ve biri 4 yaşında diğeri 2 sonuncu bir tek fan olanda var ama materyali aynı sonuç? 3 fanlı en en fazla devire sahip kalın laptop daha avantajlı şimdi sizin konuki adam yazmış csgo dota ısınmıyor diğer oyunda ısınmalar var diye neyin yalanındasınız? bu sistemle ultra yada iyi ayarla efsanevi oyunlar oynanmayacaksa 500 tl lik laptopta iş görür , msi, origin, monster gibi bilgisayarlar performans canavarıdır madem para vermişsindir ultrada dark souls 3 oynarsın battlefield hardline oynarsın gidip mario oynamazsın gidip monster 2700 tl pc almak varken gidip ısınacak bozulacak pc niye alınır tartışmadan da korkuyorsanız düşüncenizi açıklamayacak kadar acizsiniz demektir net