freelance iş ilanları

Wmaracı hakkında fikir ve önerilerim

35 Mesajlar 4.627 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

egebesiroglu egebesiroglu Ege Beşiroğlu Kullanıcı
    • Üyelik 26.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 21 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad E** B**
    • Mesajlar 822
    • Beğeniler 33 / 243
    • Ticaret 31, (%100)
    Bunların bazıları zaten diğer ticaret forumları- siteleri(SadeceON gibi ) yerlerde mevcut. Şimdi Wmaracı da öyle bir şey yapsa " Taklitler aslını yüceltir. " sözünü duymuşsundur. :)

Ticarette hızlı olan değil, fırsatı erken gören yol alır.
    wmaraci
    reklam

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
    • Üyelik 31.03.2016
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Wordpress Geliştiricisi
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad Ö** Y**
    • Mesajlar 1177
    • Beğeniler 181 / 603
    • Ticaret 53, (%100)
    egebesiroglu buna katılmıyorum hocam. Bu taklit olmaz ki? Ne yani onlar kalite kontrolü yapıyor diye Wmaracı yapamaz mı? O zaman hepimiz oraya mı gidelim? Bir sürü geliştirici var bir sürü wm var burada. Üç beş kişi birleşse bir günde hepsinden daha kaliteli bir sistem yazılır. Ne taklit olur ne de kaliteden ödün verilir.

Sock Sock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 03.12.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad İ** T**
    • Mesajlar 119
    • Beğeniler 21 / 44
    • Ticaret 8, (%88)
    WpÖmerFaruk İnsanları değiştiremezsin. Örnek verecek olursak demişsin ya " Şunu şunu yapacaklar yazmasın, şöyleyse mesaj bile atmasın "

Bunu problem olarak görüyorsun. Fakat problem değil. Adam ticaret yapıyordur belli kuralları vardır yazar. Ha dersin daha nazik olabilir. Evet belkide. Fakat dediğim gibi kimse kimseyi değiştiremez. Biri nazik olur biri sert olur. Bu sence problem mi ? Beğenmediğin adamla ticaret yapmazsın olur biter. Sen bu adama kalkıpta diyemezsin ki niye böyle yazıyorsun ? Diye.. Ya da bir yaptırım uygulayamazsın.

Yazının iyi kötü tarafları var..

• Üyelik 31.03.2016
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad Ö** Y**
    • Mesajlar 1177
    • Beğeniler 181 / 603
    • Ticaret 53, (%100)
    Sock hocam farkındaysanız ben orada zaten -elbetteki herkesin yazı dili farklılık gösterir- ifadesini koydum. Bu zaten herkesin yazış tarzının farklı olacağını kabul ettiğim anlamına geliyor. Ben orada "" içindeki cümlelerde örnek verdim. Kimse kimseyle ticaret yapmak zorunda değil tabiiki. Ama nazik olmak şart bence. Bunu da isteyen puanlar isteyen puanlamaz ama kanımca bir sistem olması gerekiyor. Dediklerimi tam olarak anlatabiliyorumdur umarım.

Ek Olarak: Kimseyi değiştirmek gibi bir çabam yok :) Bu bir istek sadece. Her geçen gün birbirimize olan saygımız azalırken şurada da kibarca cümle kuramayacaksak vay halimize zaten.

wmaraci
    wmaraci

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
    • Üyelik 18.09.2014
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek uzman
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 2421
    • Beğeniler 1553 / 787
    • Ticaret 22, (%100)
    ticaret konusundaki eksiklikler giderilmeye çalışıyor biliyor ve görüyorum bunun yanında yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum inanın beni en çok üzen olay değerli gördüğüm domainlerin reg fiyatına bile ilgi görememesi ve gerçekten piyasanın değerini düşürüyor.

Sock Sock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 03.12.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad İ** T**
    • Mesajlar 119
    • Beğeniler 21 / 44
    • Ticaret 8, (%88)
    WpÖmerFaruk Ne yani adam nazik değil diye - puan mı vereceksin ? Hayatımda duyduğum en saçma şeylerden biri :D Gerçekten güldüm. Anladım anladım da çok saçma. Nazik olmak şart ne demek ya böyle bir şey olabilir mi ? Aaa bu adam nazik değil ver - yi :D Deliriyorum cidden. Kimse kabul etmez böyle bir şeyi. Şahsen kimse benim nasıl konuşacağıma karar veremez.

• Üyelik 31.03.2016
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad Ö** Y**
    • Mesajlar 1177
    • Beğeniler 181 / 603
    • Ticaret 53, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

ticaret konusundaki eksiklikler giderilmeye çalışıyor biliyor ve görüyorum bunun yanında yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum inanın beni en çok üzen olay değerli gördüğüm domainlerin reg fiyatına bile ilgi görememesi ve gerçekten piyasanın değerini düşürüyor.

Yapılan çalışmalar vardır belki de sizin de dediğiniz gibi doğrudur. Ben sadece daha önceden üye olmasam bile takip ettiğim şimdi de bir üyesi olduğum Wmaracına eklendiğinde daha kaliteli sonuçlar vereceğini düşündüğüm sistemlerden bahsetmek istedim. Teşekkür ederim yorumunuz için :)

Ek Olarak:

Sock adlı üyeden alıntı

WpÖmerFaruk Ne yani adam nazik değil diye - puan mı vereceksin ? Hayatımda duyduğum en saçma şeylerden biri :D Gerçekten güldüm. Anladım anladım da çok saçma. Nazik olmak şart ne demek ya böyle bir şey olabilir mi ? Aaa bu adam nazik değil ver - yi :D Deliriyorum cidden. Kimse kabul etmez böyle bir şeyi. Şahsen kimse benim nasıl konuşacağıma karar veremez.

Mesela ben sizin fikirlerinize nazikçe hak verip size cevap verirken sizin benim fikirlerime "hayatımda duyduğum en saçma şey" demenize eksi puan vermem evet bence insanların iletişimlerini kalitelendirmek adına güzel bir sistem olabilir. Siz vermek zorunda değilsiniz. Bana katılmak zorunda da değilsiniz. İstediğinizi yapabilirisiniz. Ama karşıdaki insanlara ve fikirlerine saygılı olmak zorundasınız.
    aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 26.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek SEO Expert | Pazarlama
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad E** İ**
    • Mesajlar 876
    • Beğeniler 480 / 327
    • Ticaret 31, (%97)
    admin hocam kesinlikle ve kesinlikle piyasayı öldüren fiyatların dikkate alınmasını öneriyorum tekrarlıyorum siz de mühendissiniz adam gitmiş premium üyelik ile apk yapıyor .. diye konu açıyor madem yardımcı olacaksın ver adama siteye kendi yapsın LÜTFEN EL ATINIZ ÖZELLİKLE MOBİL UYGULAMA PİYASASINA LÜTFEN HOCAM

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
    • Üyelik 11.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Diğer
    • Ad Soyad H** O**
    • Mesajlar 890
    • Beğeniler 350 / 216
    • Ticaret 64, (%100)
    Çoğu maddeye katıldığımı söyleyebilirim ama

*2) Ticaret ilanlarının çoğunda kullanılan diller -elbetteki herkesin yazı dili farklılık gösterir- yapılacak işlerin kalitesini ve niteliğini en aşağıya düşürecek şekilde kullanılıyor. "Şunu şunu yapacaklar yazmasın, şöyleyse mesaj bile atmasın" gibi cümleler.*

Bu madde en çok katıldığım madde bir çok ilanda başıma ve hepsinde de almadım açıkçası itici ve saçma.. geliyor....

SEO 

• Üyelik 31.03.2016
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad Ö** Y**
    • Mesajlar 1177
    • Beğeniler 181 / 603
    • Ticaret 53, (%100)
    Inal , hsynnr teşekkür ederim yorumlarınız için.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al