Öncelikle iyi forumlar. Yöncü çok uzun zaman önce tanıştığım asil bir şirket. Gerçekten de üç kağıt peşinde değiller. Fiyatları pahalıdır ucuzdur bir şey diyemem. Sadece stabil ve sorunsuzlar. Aldığım alan adım saniyesinde aktif oluyor. Ödeme de problem yaşamıyorum. Domain fiyatlarında paragöz olduklarını söyleyemem fakat vds ihtiyacım olduğun fiyat konusunda gram indirim yapmadılar almadım bende.
Destek sistemlerine 10 üzerinden 20 veririm. Ticket atmaya ihtiyacım olmadı fakat bilmediğim bir şeyi öğrenmek için sırf bilgi almak için gece 3'te ticket attığımda 30 dk içerisinde güzelce detaylıca konuyu anlatmışlardı. Hatta sırf bir kere meraktan 7/24 telefonla destek yazdığı için aradım gece 2 yi geçiyordu gayet te telefon açıldı ve bilgi verildi.
Kesinlikle stabilliğin markası dır Yöncü alacağnız hizmete göre kıyaslayın Sonuç olarak fiyatları makul geliyorsa arkanız geri çekmesin derim

Firma ile hiç bir bağlantım yok övmek değil aldığım hizmeti anlatmak istedim sahip olduğum 2 tür hizmetin resimlerini de ekliyorum konuya