Dorebar adlı üyeden alıntı

Form oluşturarak başkalarının içerik göndermesini sağlayabilirsin fakat bunu otomatik bir şekilde blogger'da yayınlaman imkansız...

İlginiz için teşekkürler hocam.

Ek Olarak:

NovemberNight adlı üyeden alıntı

Daha iyi bir yol var mıdır bilmiyorum ama en ilkel yol şu.

Atıyorum şiirler diye bir başlık olacak, bu başlıkta yorumlara izin ver seçeneği aktif olacak, benzer şekilde yorumların onaylanmadan yayınlanması seçeneği de (ayarlardan) aktif olacak. Sonuçta ziyaretçiler o sayfaya şiirlerini yorum olarak ekleyebilecekler ve anında yayınlanacak.

Teşekkürler,
Yalnız bu yorum işi, ilgili başlık için yararlı olsa da sitenin geneline pek katkıda bulunmayacaktır sanırım.

Daha iyisini bulana kadar, şu yöntemi denemeyi düşünüyorum:
Bir iletişim formu oluşturup menüye sabitleyeceğim. ''İletişim'' adı yerine ''İçerik ekleyin'' başlığını kullanacağım ve mesaj kısmına, ziyaretçiler içeriklerini yazıp gönderecekler. Gmailime gelen bildirimden, ilgili içeriği kopyalayıp, kendim manuel olarak yayınlayacağım.

Daha farklı bir şey de gelmedi aklıma. Ben, onlar yazdığında, tıpkı yorumlarda olduğu gibi direk onaya sunulsun ve ben de onay verince normal yeni bir içerik gibi yayınlansın diye hayal ediyordum; fakat sanırım şimdilik büyük bir hayalmiş :-)