Adcash tan reklam gelirlerim yükselince hesabim kapattilar...bana gerekli aciklamada 3 ip den defalarca tiklanmis dediler 2 gün icinde ... 70 euro paranin üzerine yattilar...Site kanser hastalarina destek icin acilmis reklam gelirleride kanser vakfina gidiyordu...Avukatimla görüstüm Adcash in bana gerekli ipleri ve gerekli loglari göndermesini istedi...sonra google analystic ve sitenin loglarini bana yarin getir dedi...

Adcasha yazdim ayrica adcash avukatlarinin telefon faks ve adres bilgilerini istedi avukatim...ama Adcash isrrla bu bilgileri göndermiyor....Ne yapmam gerekiyor...

Arkadaslar Türkler olarakt Lütfen Bu Sahtekar insanlarla Calismayin...cünkü benim sitemde hicbir ilegal olay yoktur...güya botla tiklanmis diyorda botla reklama nasil tiklaniyor...sitemde film dizi botlari var onlarla ben icerik cekmedim hic...botla reklalama nasil tiklaniyor anlamadim bu konuyu bana biri aciklarsa sevinirim...film dizi botlarimi zaten eklentilerden etkisizlestirmisim hicbir islem yapmiyor...etkisiz yani konuyu botla cekmiyorum ...zaten siteme girin konulara bakin hepsi elle girlmis...

www.direkhdizle.net