wmaraci reklam
lidertakipci

ADCASH sahtekarligini Hangi Konuya Acmamiz Gerekiyor

17 Mesajlar 3.618 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Adcash tan reklam gelirlerim yükselince hesabim kapattilar...bana gerekli aciklamada 3 ip den defalarca tiklanmis dediler 2 gün icinde ... 70 euro paranin üzerine yattilar...Site kanser hastalarina destek icin acilmis reklam gelirleride kanser vakfina gidiyordu...Avukatimla görüstüm Adcash in bana gerekli ipleri ve gerekli loglari göndermesini istedi...sonra google analystic ve sitenin loglarini bana yarin getir dedi...

Adcasha yazdim ayrica adcash avukatlarinin telefon faks ve adres bilgilerini istedi avukatim...ama Adcash isrrla bu bilgileri göndermiyor....Ne yapmam gerekiyor...

Arkadaslar Türkler olarakt Lütfen Bu Sahtekar insanlarla Calismayin...cünkü benim sitemde hicbir ilegal olay yoktur...güya botla tiklanmis diyorda botla reklama nasil tiklaniyor...sitemde film dizi botlari var onlarla ben icerik cekmedim hic...botla reklalama nasil tiklaniyor anlamadim bu konuyu bana biri aciklarsa sevinirim...film dizi botlarimi zaten eklentilerden etkisizlestirmisim hicbir islem yapmiyor...etkisiz yani konuyu botla cekmiyorum ...zaten siteme girin konulara bakin hepsi elle girlmis...

www.direkhdizle.net

wmaraci
reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
ben de bir arkdadaş için 50 dolarlı adcash hesabı almıştım. Ama arkadaşın sitesini biraz geliştirdikten sonra adcash bağlayacaktık. Ama 3 ay boyunca bağlamadık hiçbir hesap. Sonra bir baktım ki kazançlar uçmuş. Sebebini sorduğumda hiçbir cevap gelmedi. Ama kendi sitemde 2 yıldır kullanıyorum ve ödemelerde hiç sorun yaşamadım. değişik bir firma.

Ek Olarak: Hocam ayrıca sitenizde anlık olarak anormal bir hareketlilik var. Trafik kaynaklarınızı incelemenizde fayda var. informer.com bile ortalama 2k ziyaretçi saymışken şuan anlık 300 kişi var sitede. Bu bence çok normal bir durum değil. 3 aylık ve içinde çok fazla film olmamasına rağmen bu kadar ziyaretçi organik ve gerçekse harika bir çalışma çıkarmışsıız demektir. Ancak bence trafik kaynaklarınızı inceyin bir. sıkıntılı bir durum varsa google bile spam uygulayabilir.
berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Fark etmiyor ben almanyad yasiyorum...alman yasalarina göre bu bir sahtekarliktirki bu firma estonyada ...yani avrupa birligi yasalari gccektir...yasalarda 70 dolarin kac dolri illegalse onu vermez kalan paryi ödemek zorundadir...ki illegal hicbirse olmadi...reklam islerine hic bakmiyoruz bile sitemizdeki ziyaretci sayisi belli ...gunluk 40 bin tekil var...ve özellikle girenler twiter ve sosyal medyadn kansere destek icin gelip reklama tikliyorlar....

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)

cineasya adlı üyeden alıntı

Fark etmiyor ben almanyad yasiyorum...alman yasalarina göre bu bir sahtekarliktirki bu firma estonyada ...yani avrupa birligi yasalari gccektir...yasalarda 70 dolarin kac dolri illegalse onu vermez kalan paryi ödemek zorundadir...ki illegal hicbirse olmadi...reklam islerine hic bakmiyoruz bile sitemizdeki ziyaretci sayisi belli ...gunluk 40 bin tekil var...ve özellikle girenler twiter ve sosyal medyadn kansere destek icin gelip reklama tikliyorlar....

Geçmiş olsun bu firma 3-5 kişinin toplanıp açmasıyla olusan maddi gücü olmayan bir firma arada birde böyle paralarını cebe indirerek geçiniyorlar sanırım ***da bir sürü şikayet konusu vardı ordan takiben yorum yapıyorum. Ayrıca gerçekden gelirinizi kanser bagısına yatırıyorsanız bana fatura keserseniz yüklü bir bagısta biz yapalım yardımımız olsun lakin 7 gün sonra paypal adresinizi göndermeniz yeter.

wmaraci
wmaraci

BurakAlacatli BurakAlacatli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 53 / 45
  • Ticaret 13, (%100)
Geçmiş olsun

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)
3 aylık site ile nasıl 40k ziyaretçin var?

https://biyokimlik.com

• Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

bulgay adlı üyeden alıntı

ben de bir arkdadaş için 50 dolarlı adcash hesabı almıştım. Ama arkadaşın sitesini biraz geliştirdikten sonra adcash bağlayacaktık. Ama 3 ay boyunca bağlamadık hiçbir hesap. Sonra bir baktım ki kazançlar uçmuş. Sebebini sorduğumda hiçbir cevap gelmedi. Ama kendi sitemde 2 yıldır kullanıyorum ve ödemelerde hiç sorun yaşamadım. değişik bir firma.

Ek Olarak: Hocam ayrıca sitenizde anlık olarak anormal bir hareketlilik var. Trafik kaynaklarınızı incelemenizde fayda var. informer.com bile ortalama 2k ziyaretçi saymışken şuan anlık 300 kişi var sitede. Bu bence çok normal bir durum değil. 3 aylık ve içinde çok fazla film olmamasına rağmen bu kadar ziyaretçi organik ve gerçekse harika bir çalışma çıkarmışsıız demektir. Ancak bence trafik kaynaklarınızı inceyin bir. sıkıntılı bir durum varsa google bile spam uygulayabilir.

underworld adlı üyeden alıntı

Geçmiş olsun bu firma 3-5 kişinin toplanıp açmasıyla olusan maddi gücü olmayan bir firma arada birde böyle paralarını cebe indirerek geçiniyorlar sanırım ***da bir sürü şikayet konusu vardı ordan takiben yorum yapıyorum. Ayrıca gerçekden gelirinizi kanser bagısına yatırıyorsanız bana fatura keserseniz yüklü bir bagısta biz yapalım yardımımız olsun lakin 7 gün sonra paypal adresinizi göndermeniz yeter.

Bende Kanser Hastasiyim...Almanyada yasiyorum ...22 haziran 2015 tarihinde Ameliyat oldugumda bir facebook sayfasinda Ankara Haccettepede yatan 6 yasindaki kanser hastasina para topladiklarini okuyunca cok üzülmüstüm...ogün gercekten kendi hastaligimi unutmus onu düsünmüstüm ...

Almanyada Kanser Hastasi olan insanlarin Bakimlari Türkiyedeki Sabanci,Koc, Ailelerinin Bakimlari Gibi istisnasiz herkes böyle ...parasi olanda olmayanda ayni hizmetlerden yararlaniyor...malesefki türkiyede Kanser hastalari dilendiriliyor...Gecen tv de yine 2 cocuga para topluyorlardi kanser hastasi ...sebebide devlet karsilamiyormus...cocuk birde bu hastalar...ibrahim tatlises almanyada rehabilitasyona geldiginde onun milyon dolar verip yattigi o rehada almanyadaki bir issiz vatandas bedava faydalanabiliyor :) her ihtiyaci karsilaniyor ve kurus para vermiyorlar..cünkü devlet bakmak zorunda ...

yani almanya eski osmanli gibi "insani yasatki devlet yasasin" Almanlar bunu cok iyi uyguluyor...insani yasatiyor devletleri büyüyor...

Almanyada kanser hastalarinin haklarini gördügüm zaman ben gercekten bu ülke neden bu kadar gelismis büyükmüs ve zenginmis anladim...almanyada 15 senedir yasiyorum ve ben bu ülkeyi hastaligim olana kadar hic sevmedim ...inanin gram sevmedim ama cocuklarim egitimi icin burda durdum...
söylediginiz yardimi

http://www.pembehanim.com/ burya ulasip yapabilirsiniz ..ayrica burdaki toplantilara katilabilirsniz bilgi alabilirsniz...sosyal faliyetlerde bulunursunuz ...yani her türlü yardim etme sansiniz var sadece para degil...

Ek Olarak:

zangess adlı üyeden alıntı

3 aylık site ile nasıl 40k ziyaretçin var?

twiter ve facebook ta o kadar kanser hastalarina destek veren 100 200 binlik sayfalar varki ...yaziyoruz onlara saolsun bir paylasim yaptiklarinda yetiyorda artiyor bile ...

ayrica gönüllü olarak bu hastaliktan muzdarip olan yakinlari kanser hastasi olan okadar insan varki ...40 bin az bile ...

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
Film sitesiyle , mahkemeye gitme şansınız varmıdır ?

Alpazen Alpazen Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 48 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tür firmaların yada platformların ifşa edilmesi gerekli. En doğrusunu yapmışssınız. Başkarının da emekleri çalınmasın. Bu konuda herhangi bir yasa yok sanırım bu nedenle ne yapılabilir bilmiyorum ancak ümit ederim ki hakkınızı alırsınız.

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Yardım etme isteğin güzel fakat başkalarının hakkını yiyerek bunu yapmana anlam veremedim. Haktan hukuktan bahsediyorsun, 70 Euro için hukuksal süreçlerle çabalamaktan bahsediyorsun, ama milyonlarca lira/dolar maliyetlere katlanılarak, emek verilerek yapılan filmlerden, üreticilerine herhangi bir hak ödemeden gelir elde ediyorsun.

Böylesine faydalı bir iş yapacaksınız madem, daha yasal ve başkalarının hakkını yemeden gelir üretecek birşey ile yapmanız daha güzel olur.
Ronins qgrup hozturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al