Merhaba,
Şuanda üstünde yoğunlaştığım bir sitem var iyi işler çıkarmak için elimden gelenin fazlasını yaptığıma inanıyorum hatta alan adının (.com, .net, .org ve .tk alan adları elimde) fakat bir problem var ki başımı ağrıtıyor.

Böyle tam aklımda ki temayı bulamadım yani sitemi tam olarak anlatan bir tema bulamadım. Sitemin bulunduğu kategoride çokta olmazsa'da sağlam bir iki tane site var ve onların temalarını incelediğimde gerçekten güzel iş çıkarmış adamlar diyorum. Ama ben o tür tema bulamadım gitti, bu konuda bilgisi olan kişi veya kişileri yardım etmesi için ricada bulunuyorum lütfen bu konu hakkında bilginiz var ise bana yardımcı olun.

Sitemin Kategorisi: Dizi/Film Analiz ve Haberleri (dizi/film fragmanları'da paylaşılıyor) işte reyting sonuçları falan filan.

Benim yapmak istediğim günlük yayın akışı veya xxx dizisinin oyuncusu kimdir falan ama buna uygun bir tema buladım.

Sizce bu siteme uygun bir tema önere bilir misiniz?

Mümkünse önereceğiniz temalar "Türkçe" temalar olsun, İngilizce vb.. temaları "Türkçe'ye" çevirirken sıkıntılar yaşaya bilirim. O konular hakkında pek bilgiye sahip değilim.

Şimdiden yardımcı olan kişilere teşekkürlerimi sunuyorum...