wmaraci reklam
lidertakipci

Strato dan gelen anlamsız mail

18 Mesajlar 2.298 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Sayın Murat Yildirim,

Aşağıdaki alanad(lar)ı iptal edilmiştir. Alanadı transferi için AuthCode (transfer yetkilendirme kodu) gereklidir.

Domain: 1foreks.com AuthCode:xxxxxxxxxxxxxxxx

AuthCode, alanadı transferi için gerekli olan ve en fazla 16 haneden oluşan alfanümerik bir güvenlik kodudur. Bu kod, alanadı transferinin sadece bu konuda yetkili kişiler tarafından yapılmasını sağlamaktadır. Alanadınızın transferi işlemini yetkili kayıt kuruluşunda başlatabilmesi için lütfen AuthCode'unuzu yeni sağlayıcınıza bildiriniz. AuthCode'uwww.strato.com/apps/CustomerService adresindeki STRATO Müşteri Hizmetleri Panelinizden talep edebilirsiniz. -Müşteri numaranız ya da alan adınız ve parolanız ile STRATO Müşteri Hizmetleri Panelinde oturum açın.
- Ardından "[...]" butonuna ve daha sonra paket genel görünümüne ulaşmak için "Paketiniz" seçeneğine tıklayın. "Paketiniz" menü ögesi altında STRATO paketinizde bulunan tüm alan adları listelenir. Sonlandırma tarihi bulunan ve kendisi için bir AuthCode verilecek olan her alan adının yanında, bir "AuthCode Talep Et" linki kullanımınıza sunulur.
- AuthCode'u almak için linke tıklayın.
Daha detaylı bir açıklamayı aşağıda bağlantıları verilen yardım sayfalarında bulabilirsiniz.

Hosting paketleri açıklaması:
https://strato.com/hk/article/526/

Sunucu paketleri açıklaması:
https://strato.com/hk/article/1363/
Önemli uyarı:
Alanadı transferi talebinde bulunmak istemiyorsanız veya halihazırda bir silme işlemi talep ettiyseniz, AuthCode'u dikkate almayabilirsiniz.

Lütfen unutmayın:
Bir alanadı transferi veya silme işlemi gerçekleştirmek istemiyorsanız, alanadı geçerlilik süresi bitiminde otomatik olarak ilgili kayıt kuruluşuna iade edilecektir.

Saygılarımızla,

STRATO Müşteri Hizmetleri

STRATO AG, Pascalstraße 10, 10587 Berlin | Denetleme Kurulu Başkanı: Vicente Vento | Yönetim Kurulu: Dr. Christian Böing (Yönetim Kurulu Başkanı), Christoph Steffens, René Wienholtz | Berlin-Charlottenburg Yerel Mahkemesi HRB 79450
Uyarı: Bu gönderici adresine cevap verilemez. Lütfen her destek talebiniz için STRATO Yardım ve İletişim sayfasında bulabileceğiniz iletişim formumuzu kullanın. STRATO Müşteri Hizmetleri Paneli'nde oturum açtıktan sonra, lütfen "Yardım ve İletişim" menü ögesini seçin. Diğer iletişim bilgilerini ve uygun uzmanların telefon numaralarını https://www.strato.com/faq adresinde bulabilirsiniz.

stratodan boyle bır maıl geldı ben maıl iprtal veya tasıma falan ıstemedım kendı kendıne kod yollayıp alan adınız ıptal edılmıstır diye maıl atmıs manyak mı bunlar acaba ?
HoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kozmik Kozmik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Teknolojileri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
Aynı saçma maille birlikte hesabınızada giremiyorsunuz, veya başka domainler varsa onlar içinde bu saçma mail gelecek, sonra hesabınıza erişim problemi yaşayacaksınız.

Benimde 1-2 domainim var, o mailler geldi, hesaba giremiyorum şu anda. İletişimden bir mail gönderdim bakalım, Türk bi temsilci banu hanım vardı, umarım dönüş yapar yoksa hiç hayra alamet değil :D

Bir diğer ihtimal, Türkiye ayağını kapatma kararı almış olabilirlermi diye düşünüyorum.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Banada transfer ettiğim domainin başarılı olduğunu bildiren mail geldi ama transfer olmamış.Boşu boşuna 3tm gitti.

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

Kozmik adlı üyeden alıntı

Aynı saçma maille birlikte hesabınızada giremiyorsunuz, veya başka domainler varsa onlar içinde bu saçma mail gelecek, sonra hesabınıza erişim problemi yaşayacaksınız.

Benimde 1-2 domainim var, o mailler geldi, hesaba giremiyorum şu anda. İletişimden bir mail gönderdim bakalım, Türk bi temsilci banu hanım vardı, umarım dönüş yapar yoksa hiç hayra alamet değil :D

Bir diğer ihtimal, Türkiye ayağını kapatma kararı almış olabilirlermi diye düşünüyorum.

hocam ben de 20 tane domaın var ya orda Nasıl kafasına göre kapatıyo benim domaini ya banuyla gecen gun konustuk bı konuda bayaga yardımcı oldu direk ona mail attım oyle bısey olursa ayvayı yerız hocam

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
Auth kodu çıktığından şimdilik sıkıntı yok, olumsuz bir maille dönerlerse aynı kodla başka firmaya çekilebilir domainler. Ben nasıl boş bulunup aldım ordan, bilmiyorum, ama pek sıkıntıya girileceğini düşünmüyorum.

Nisan 2016 lansman yapacaklar falan deniliyordu, nisan bitmesiyle umduklarını bulamamışsalar, Türkiye üzerindeki projelerini de iptal etme yoluna gitmiş olabilirler. Ama genel bir bilgilendirme gelmemesi ilginç

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Kozmik yaw hocam domaınlere verdıgım parada değilimde hepsıne içerik girdirmişim parayla hakkaten kaparlarsa ki şuan açık bir sıkıntı yok. benim domaini kaparlarsa ne lansmanı yaparsa yapsın Tr den kolay kolay domaın alınmayacak hale getırırım bu şeref yoksunlarını . İşe bak adam kafasına göre domaınını ıptal edıyorum dıyor yok ya ne guzel dunya anasını satıym

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Ucuz etin yahnisi... Günlük forumda 20 tane konu açılıyor "ucuz domain hangi firmadan alabilirim" diye, almayın etmeyin diyoruz ancak kime?

Çok geçmiş olsun, umarım sorunun çözülür.
ntka KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Ben dün bu firmadan domain alacaktım. Baktım yorumlar hiç iç-açıçı değil almadım. Sorun yaşayanlara bakacak olursak hiç önermiyorum
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
KralFx bunu yarından önce öğrenemeyiz, bilmeden tahmin etmekle çözülecek bir durum değil çunki. Ben rahat konuşuyorum belki ama, benimde sitelerimde içerikler var gayette iyi yerlere geldiler kelimelerinde. Yarın görüşüp sonuç görebiliriz ancak.

Bi yandan bakarsan al auth kodunu çek domainini git der gibi bi muhabbet, korkulacak olan şey bunlar hack yemiş olmasın. Sızmışsa birileri o zaman ciddi anlamda sıkıntı olur.

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
valla hocam tr ekıbınn de yardımcı olacagını sanmıyorum. adamlar domaını sattıkları ılanda ucretsız yonlendırme yazıyor.domaını aldım hadı yonlendırın dns adreslerını verıyorum ns lerı.yok bu sekılde yapamıyoruz guvenlık nedenıyle dıyorlar.kac msj ım maılım var burada yayınlayablrm.
asıl mesele para bır ust tıka gecersen yonlendır sıkıntı yok.neymıs ıp ıle yonlendırme yapacakmısım ıp yok arkds ns ıle yonlendır o olmaz dıyor.ula olmaz dedıgını godady,ısımtescıl vs hepsı yapıo sana ne oluyor..
bende aldım domaın bosta beklıo bosuna aldık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al