Hocam öncelikle kolay gelsin. Koddan çok fazla anlamayan yeni yeni kod yazmaya başlamış birisi olarak yorumluyorum ne kadar dikkate alırsınız bilmem. :)
Bootstrap kullanmaya yeni başladım, bana yetiyormu ? yetiyor. Çünkü çok basit tasarımlar yapıyorum kodlara aşina olabilmek adına. Ona rağmen bootstrap kodlarına çok fazla müdahalede bulunuyorum.Müdahalede bulunurken bootstrap kod sayfası çok dolu geliyor, yani yeni başlayan birisi sıkıntı çekebilir, kodlar karmaşık iç içe gelebilir çok fazla kod yığını var.Benim için eksidir bu, belki bir çok kişi tarafından kullanılıyor ama kullanılmayan çok fazla kod css sayfasında bulunuyor.Şuan için aklıma gelen çok fazla eksi yönü yok, aklıma geldikçe buraya not düşerim. Eklemek isterim ki framworkde ui yapılar kesinlikle bulunmalı. Tanımlarda hangi dili kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak türkçe tanımlamalar olmamalı standartın dışına çok çıkılmamalı bence. Buton için gene btn tanımlaması olabilir,colon için cl olabilir gibi. Dediğim gibi bu tip altyapılara çok fazla hakim değilim ancak elimden geldiğince yardım etmek projenize dahil olmak isterim, yeri gelir iş yükü için, yeri gelir grafik desteği için yardımcı olmak isterim, mesaj atmanız yeterli. Kolay gelsin, bol şans tekrardan.