lostyazilim

Acayip çıkmaza girdim :/

3 Mesajlar 643 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba arkadaslar sitemi olustururken baska bi projeyle baslamistim ancak son 3 haftadir fikrimi degistirdim. Sorun su;

Kategori degistirmem gerekiyor isim degisikligi degil mesela suanda lg ve htc telefon markalari android kategorisinde ben bunlari android kategorisi altinda degilde Htc ve lg olarak 2 ye ayirmak istiyorum ve ne yazikki 150 den fazla yazo var az olabilir ama insanoglu hep kolaya kaciyor bende o yoldan gitmek istiyorum ne yapabilirim nasil yapabilirim acaba

wmaraci
reklam

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Android kategorisini üst menüden silin. Onun yerine LG ve HTC kategorilerini oraya yerleştirin.

Çok kolay bir işlemdir eğer anladığım doğru ise.

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

CivanDemir adlı üyeden alıntı

Android kategorisini üst menüden silin. Onun yerine LG ve HTC kategorilerini oraya yerleştirin.

Çok kolay bir işlemdir eğer anladığım doğru ise.

Hayir malesef yanlis anladiniz simdi htc 10 tanitim yazisi yazdim lg g5 tanitimi yaptim htc m9 yazisi yazdim htc xxx yazisi yazdim lg g4 yazisi yazdim sonra note 6 yazisi yazdim sonra efendime soylim s7 yazisi yazdim ve android olarak kategori sectim bunlar sallamasyon örnekler tabi noldu boyle boyle +100 yazi oldu simdi tek tek yazilari duzenlemeden note 6 yi ve s7 tanitim yazisini SAMSUNG kategorisine lg g4 ve g5 i LG kategorisi altina ve htc m9 m10 mxxx yazilarinida HTC altina almak istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al