www.dizin.top uzantıların elbette farklılığı ve değeri vardır bu tartışılamaz ancak com net org uzantılı bir çok popüler ve jenerik isimler alınmış ve kullanilir durumda buna ek olarak son zamanlarda Wm aracı ve farklı forumlarda top uzantısı baya bir ilgi görür oldu top uzantısını forumda ilk @serdar38 arkadasimizda satış yaparken gördüm ben ardından bende satış a başladım bu uzantı ile su anda devam ediyorum ve ilgi görüyor ve bunada değer diye düşünüyorum ardından yine diğer arkadaslarda domain piyasasında top uzantısına önem ve değer vermeye başladı buda durgun olan domain alim satım alanına canlılık kazandırdı ilgi gören birşey değersiz olamaz elbette bende bu uzantı ile güzel siteler yapılabilir ve en azından ayni kategori adına sahip bir kaç domain ile web sitenize backlink alabilirsiniz top uzantılı bir siteye örnek olarak www.dizin.top verebilirim uzantının dışında yapilan is içerik reklam ve yenilikle siteler iyi yerlere gelir yoksa com net org olan ve bu desteklerden yoksun bir web sitesi cop olmaktan yok olmaktan başka bir ise yaramayacaktır.