ayni sosyal medyayi kullanarak sadece twiter facebook bende suan 3 aylik bir siteyim 15 gün önce seo yaptirmaya karar verdim ..yaptirmaz olaydim adam daha rapor vermedi yani bosuna yaptirdik bekliyoruz...benim suan hitim google analystic 57-60 bin günlük ...

ama bu kadar zahmete hic girmesedik hangi reklam sirketini denediysek komik rakamlar veriyorlar ..biz acemiyiz ondanmi oluyor reklami yerlestiremiyoruzmu nappiyoruz anlamadim...popads dan reklam aldim günlük 1 cent 5 cent veriyor...adnow dan aldim günlük 180 bin görüntülenme 300 400 clik kendi analystiginden bakiyorum 1 gün boyunca 0,4 cent popcash dan aldim reklam günlük 7 dolar ...excliks aldim budaha komiklesti türkiye baslangic 57 cent den basladim hersey cok iyidi 3 gün oldu 13 düstü ...hahayt yani bisey diyemiyorum onlarda kendi karinin pesinde napalim...yani reklam olayi hic iyi deggil...haa birde adcash dan aldim ondada günlük 25-30 euro oluyordiki adam hesabi kapatti...sebep gösterdigi seyde ayni ip den defalarca tiklanma var dediler oda gitti..

sizce yüzde 70 google ve yüzde 30 twiter facebooktan gelen ziyaretciyle ..ne almasi lazim bu site reklamdan ben acemiyim pek anlamiyorum..zaten reklam gelirlerimizde kanserli hastalara gitsin diye kurduk ama sanirim en iyisi adsense reklamindan alinacak bir site acmak ..islami bir site düsünüyorum...1000 liraya domainde aldim adsensede böyle yaparsa isimiz var...bu siteyide kapatcam gitcek kilit yani bir faydasi yok reklamlar cok komik rakamlarla acayip beni güldürüyor..anlamadim vesselam ...mobil giriste benim sitede cok var android ipad felan ama acemilik iste :) neyse valla müzik sitesimi acalim bizde :)napalim günlük mobil reklam 100 - 150 lira cok iyi ...

propellerads reklam yerlestirmeyi ariyordumki bu konuya geldim googleden:) bu siteyi onaylatmak icin bir meta kodu verdiler onu nerye eklicez ...nerye eklediysem olmadi bilen bana yardim etsin :)

aha böyle mobil hitler gün ici yüzde 20 mobil yüzde 5 tablet oluyor ama reklamdan alinan paralar komik...suan sitede ziyaretci sayisi bu en düsük oran en yüksek oran 8-9 dan sonra 350-500 arasi normal olmayan bisey var reklamlarda :)