wmaraci reklam

Cam Filminden 200 TL Ceza Yedim

21 Mesajlar 3.795 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
Cezaya itiraz edeceksin, cam filmlerini sökme git adliyeye böyle böyle sorun yaşadım kanunda bunun cezası yok de dilekçeni ver.

wmaraci
reklam

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Cam filminin "cam filmi" olarak cezası yok. Bu konuda ceza "görüş miktarına" göre verilir. İçerden dışarıyı görmeden çok dışardan içerisine bakılır. Sürücünün ve sürücü yanının farkedilir derecede görülüyor olması lazım. Eğer görülüyorsa, isterseniz camlara gazete kağıdı yapıştırın bu ceza sayılmaz. Yeter ki sürücü dışarıdan görülsün (kadın mı erkek mi olduğu, düzgün bir silüeti vs.).

İtiraz edip aracınızın incelenmesini talep edin derim.

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Bir trafik polisinden; Sağ ve sol camlarda ki filmlerde problem olmuyor fakat eğer ön camda yüksek seviyede cam filmi varsa yani karşıdan gelen eğer seni göremiyorsa (İçeride ışık açık değilken) bu bir suçtur. Cezai işlemi var. Zaten sana gelen cezada eğer " Cam Filmi Seviye Cezası " ibaresi olacak. Eğer o ibare yoksa farklı bir ceza yazıyorsa hemen şikayette bulunun. Fakat cam filmi olduğu belirtilmişse o adam kafasına göre yazamaz oraya onu :)

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

seyitshn seyitshn < Seyit ŞAHİN > Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Komple 3 numara cam filmi kullanıyorum.Ön camda dahil..Aracın fotoğrafı ;

emremutlu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Çok yakışmış öncelikle ama muhtemelen ön cama yaptırdığınız için dikkat çekmiştir ve ceza yazılmıştır, diğer yandan da bildiğim kadarıyla ön kapılarının camlarınında bu koyulukta yapılması yasak. Bu arada merak ettiğim bir şey var? 3 numara cam ile akşam aynalara baktığınız da veya yola baktığınız da görüşünüz net oluyor mu? Yakın zamanda bende ön cam hariç kendi aracıma film çektirmeyi düşünüyorum da ondan dolayı merak ettim.

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)
Teşekkürler hocam.Ön camsızda olmuyor, helede kırmızı arabaya..Filmin kalitesine göre değişiyor..Bende hiçbir sıkıntı olmuyor

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Hoş olmuş :)

Yanlarda ve arka camlarda sıkıntı olmaz 6-7 kere çevirdiler sorun yaşamadım ancak ön camı kaldırmalısınız ceza her türlü yersiniz o konuda haklılar sonuçta seni önden göremiyor bu bir suçtur :)

ve gece nasıl sürüyorsunuz hocam kör noktaları olmuyor mu ben ön kapı yanları 1 numara yaptım kör noktayı göremem diye :D

www.osmanlidavetiyeci.com

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
Konuya şöyle bir açıklık getireyim. Cam filmlerinin cezası var. Ancak şu hallerde. Eğer cam TSE standartlarınca mühürlü bir cam ise bu serbest. Diğer türden camlara çekilen filmlerin hepsi yasak. Ancak ruhsata işlettirilen cam filmler yine serbest. Araç ruhsatında işlenmemiş her türlü araç üzerindeki değişiklik ceza kaidelerinin uygulanmasını gerektirir. Onu söyleyen avukat muhtemelen daha önce dereceye göre bir cam filminin itirazı ile ilgili hüküm verilmişti. onu söylemek istemiş ancak tam bilmediği için böyle yanlış bir bilgi vermiş.

Cam filmi çektirmek kesinlikle yasak. Özellikle güvenlik açısından son günlerde daha fazla dikkat edilen bir konu olduğu için denetimlerde daha sıklıkla üzerinde durulan bir konu.

site alımı yapılır.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1007
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
Cam filmi Bebek koltuğunun olduğu cama istenildiği kalınlıkta yapılabilir

Diğer türlü yasak

Ruhsata işli cam filmi diye birşey yoktur ruhsatta camı filmli yazmaz hiçbir zaman film ruhsata işletilemez.

Siyah cam taktır uğraşma

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 64 / 90
  • Ticaret 52, (%98)

ProThemes adlı üyeden alıntı

Hoş olmuş :)

Yanlarda ve arka camlarda sıkıntı olmaz 6-7 kere çevirdiler sorun yaşamadım ancak ön camı kaldırmalısınız ceza her türlü yersiniz o konuda haklılar sonuçta seni önden göremiyor bu bir suçtur :)

ve gece nasıl sürüyorsunuz hocam kör noktaları olmuyor mu ben ön kapı yanları 1 numara yaptım kör noktayı göremem diye :D

Bir süre sonra insan alışıyor.Bide araba yere sıfır çukurlara dikkat et felan filan derken alışmış olduk.En güzelide insanların içine pür dikkat bakıp görememesi..Kim var acaba içinde :))

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al