freelance iş ilanları

Niche site nedir ?

4 Mesajlar 4.301 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TuruncuMedya TuruncuMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Content Provider
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 17 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
niche siteler nelerdir. İyi kazandıran alanlar neler. Yardımcı olursanız sevirim.

wmaraci
reklam

hboz hboz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 6, (%100)
Ben yabancı niche çalıştığım için onlarla ilgili örnekleri vereyim , şu linkini verdiğim sitelerdeki bloglar plr niche bloglar olarak geçer hazır tema dosyası ve sql datebase si ile gelir , içinde 10-15 adet hazır makale giydirilmiş yada yanında dosya ile gelir , normal bir wp siteye kurmak çok kolaydır,
ilgi alanına göre travel , health , dog training , seo , learning .. vs. vs alıp kurarsın , gerisi normal site işleri , makale ,seo backlink vs. devam edilir, ben geçmişte kurduğum weight loss blogumdan , adsense , clickbank , amazon ve ayrı bir ürün satış ortaklığı ile kazançlar sağladım.

ilgini çeken niche var ise 10 tl den verebilirim elimde varsa şayet.

http://www.premadeniches.com/most-popular/

http://www.plr365.com/plr-blogs/plr-templates.htm

myasink myasink www.teknolojilab.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
niche türkçe de niş anlamındadır. Belki daha önce duymuşsunuzdur niş pazarlama.
Yalnızca özel bir alana odaklanmış sitelere denir.
Mesela, teknoloji haberleri bir niş site değildir. Ancak Samsung Telefon Haberleri ve rom ları gibi bir site niş sitedir. Sadece samsung telefonlarına ve onların rom larına odaklanmış site bir niş sitedir.

Böylece kullanıcı samsung telefonlar hakkında detaylı bilgi arar iken teknoloji haberleri sitelerinden se, sadece samsung telefonlara odaklanmış siteyi tercih eder.

TuruncuMedya TuruncuMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Content Provider
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 17 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

myasink adlı üyeden alıntı

niche türkçe de niş anlamındadır. Belki daha önce duymuşsunuzdur niş pazarlama.
Yalnızca özel bir alana odaklanmış sitelere denir.
Mesela, teknoloji haberleri bir niş site değildir. Ancak Samsung Telefon Haberleri ve rom ları gibi bir site niş sitedir. Sadece samsung telefonlarına ve onların rom larına odaklanmış site bir niş sitedir.

Böylece kullanıcı samsung telefonlar hakkında detaylı bilgi arar iken teknoloji haberleri sitelerinden se, sadece samsung telefonlara odaklanmış siteyi tercih eder.

Hocam kazanç iyi olduğu bahsediliyor. Ben adsense kazançları yüksek olan bir niche bölüm arıyorum

hboz adlı üyeden alıntı

Ben yabancı niche çalıştığım için onlarla ilgili örnekleri vereyim , şu linkini verdiğim sitelerdeki bloglar plr niche bloglar olarak geçer hazır tema dosyası ve sql datebase si ile gelir , içinde 10-15 adet hazır makale giydirilmiş yada yanında dosya ile gelir , normal bir wp siteye kurmak çok kolaydır,
ilgi alanına göre travel , health , dog training , seo , learning .. vs. vs alıp kurarsın , gerisi normal site işleri , makale ,seo backlink vs. devam edilir, ben geçmişte kurduğum weight loss blogumdan , adsense , clickbank , amazon ve ayrı bir ürün satış ortaklığı ile kazançlar sağladım.

ilgini çeken niche var ise 10 tl den verebilirim elimde varsa şayet.

http://www.premadeniches.com/most-popular/

http://www.plr365.com/plr-blogs/plr-templates.htm

Çok teşekkürler hocam İngilizcem çok kötü Türkçeye yönelmeyi düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al