ferzileyto adlı üyeden alıntı

takipteyim bu ara ben de araştırıyorum :)

ishakorhan adlı üyeden alıntı

Surat kargo ile anlaşmalıyım işimi görüyor. kredili kargo diye aratırsanız bulursunuz googleden. ihtiyacınıza göre paket alırsınız. Türkiye için hizmet kalitesi diğer kargolardan farksız
Yurt dışı Almanya kargosu için nereleri gezdim 200 lira 300 lira en ucuz 160 lira dediler ben surat ile 30 tl ye gönderiyorum şu an ve 3 gün de Almanya da teslim edilmiş oluyor

Şirket giderlerini düşürmek için danışmanlık gibi hizmet veren bir yer buldum. OfisPaneli, tedarikçilerle uygun anlaşma yapmayı sağlıyorlar, en uygun olanı öneriyorlar. Aynı zamanda anlaşma kapsamında tüm raporlara ulaşabileceğiniz online bir panel veriyor. Takibi çok kolay.

Ucuz kargo anlaşması için teklif isteyebilirsiniz. Size dönüş yapılıp, verdiğiniz bir kaç bilgiye göre fiyat teklifi sunuyorlar. Yurt içi gönderiler için MNG Kargo, yurt dışı gönderiler içinse KargomKolay ile çalışıyorlar.

Kullanmanızı tavsiye ederim. Şirketler için geliştirilmiş yeni bir sistem ve tamamen ücretsiz.

OfisPaneli indirimli kargo anlaşması hakkında detaylı bilgi: https://www.ofispaneli.com/kargo/