Herkese Kolay Gelsin,

Ben siteye yeni katıldım ve burada hazır makale satıyorum. Kendim de makale yazarıyım.

İstediğim şey hazır makale satışları yapmak, ancak hangi kategoride veya konuda toplu içerik üreteceğime bir türlü karar veremedim.

Forumdaki bir kaç sayfalık satış kısmını incelediğimde genel olarak,

Teknoloji -> Sağlık -> Moda -> Diyet/Yemek

şeklinde bir satış oranı gördüm. Ancak burada da şu kafamı karıştırdı. Mesela Teknloji konularında kimi telefon incelemesi yaparken kimisi wordpress/html dersi vs. hazırlamış kimisi genel teknoloji haberi işlemiş.

Ben burada "şunu yaz kesin satılır" gibi bir yorum beklemiyorum. Sadece sizce genel forum içi kullanıcıların aradıklarını sormak istiyorum. Site dışı olsa adamlara mesaj atıp makale hizmeti alıp almadıklarını sorar işi bağlarım ki uzun süredir ve halen daha böyle çalışıyorum. Ancak ben foruma bir katkım olmasını istiyorum. Sadece satış olarak değil konu kısmı şuan aklımda yok ama mesela Wordpress'te veritabanından şifre değiştirme konusunu yazıp foruma katkı sağlıyım.

Gerek satış gerekse forum için genel makale KONU veya KATEGORİ önerilerinde bulunursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.