TUTANKHAMUN adlı üyeden alıntı

10 dolar için asla o rezil fotoğrafı rt yapmam.
Ben ona 15 dolar vereyimde o benim fotoğrafımı rt yapsın.
Ne kadar karaktersiz insanlar bunlar, herkesi de kendileri gibi karaktersiz mi sanıyorlar?

Hayır kurumlarına bağışlıyor zaten sana vermiyor diye mi böyle yapıyorsun onu anlamadım. Birde şu kötüleme huyları varya bırakın arkadaşlar bu işleri. İnsanların karakterlerini nereden biliyorsunuz sanki çok yakından tanıyorsunuz. Bill Gates hakkında 2 defa düşünün derim. Bu şekilde kampanya yapmış yani o kurumlarda hastalar, kimsesiz çocuklarda bulunmaktadır. Madem o kadar zenginsin çıkar 200.000$ da hayır kurumlarına bağışla. Sanki bağış senin cebinden çıkacak. Bir yandan çıkacak tabi adam işini yapıyor. Hizmet veriyor sende o hizmetin karşışığını ödüyorsun. Sende yapsaydın bir icat sende zengin olsaydın o kadar bana inan o parayı nasıl harcayacağını bilemez ve sende sağa sola savururdun. O bar senin bu bar benim derdin. Yada ne bileyim. Daha fazla konuşmak istemiyorum.

Hemen kötü. Allah'ım bu tür düşünenlere akıl fikir ver Yarabbim diyorum sözlerime noktayı koyuyorum.

Not: Burada yazmamın sebebi ise bu tür konuşanları sevmiyorum yapım bu. Bir insan iyilik karşılığında para istemiyor ki resim paylaş diyor. 1 resim paylaşmak zor ise ben daha birşey demiyorum. Kendin için yapmıyorsan o hastalar, o çocuklar için yapmak gerekli diyenlerdenim. Bu arada Bill Gates bu yazdıklarına da çok üzülmüş :)