ColdShadow adlı üyeden alıntı

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. İlgi ve alakanız için.
Yine kızacaksınız belki ama backlink paketlerine verecem param yok. Elimde 3 tane domain var başka domain alabilmek için elimdekilerin satılmasını bekliyorum. Peki xxx.xxx sitesine backlink kodlarımı güncel olmayan bir konuya eklesem nasıl olur? Atıyorum 20.05.2015 te yayımlanmış bir konu. Yöneticimizin o konuya bakması pek olası değil diye düşünüyorum. Orada 1 ay bile kalsa benim için artı olmaz mı?
Eklediğim site çok etkili olsa gerek diğer kelimem 60 dan 48 e çıkmış. Devam etmemek elde değil gibi :D
Ama dediğiniz gibi Google banlayabilirse yapmam artık diye düşünüyorum.

Siteye eklediğin kodu adamın tek tek görüp kontrol etmesine gerek yok. Analytics'ten bile baksa zaten sitedeki linkleri görebilir.
Sitenin yurt dışında olması da seni kurtarmaz. Hosting firmana başvurup önce aldığın hizmeti iptal ettirir, sonra davayı açarlar.

Ki inşallah da bunlar başına tek tek gelir ki elalemin emeğinden yağ çıkartmaya uğraşacağına kendin emek vermeye başlarsın.

İki forumda takılıp birkaç lamer işi öğrenmişsin; daha en basit webmaster bilgilerin olmadan site açıp sıralama elde etmeye çalışıyorsun.