Galip Öztürk'ün twitterdan attığı mesaj çok saçma olmuş.
Bu olayı paralele yüklemenin ne alakası var yani?
İyi ki bir paralel var yani, bu da olmasa herhalde başka bahanelere sığınamayacaklar.
Galip Öztürk'ün twitterdan attığı bu mesaj için ben, özrü kabahatinden beter, diyebilirim.
Tamam bütün suç firmada değil. İşe aldıkları kişilerin cinsel sapkınlıkları olduğunu anlayamazlar..
Ama böyle kötü durumlar olduğunda bari biraz daha mantıklı açıklamalar yapıp adam gibi özür dileseler daha yerinde bir davranış olur.
Her şey de paralel aramak çok mantıksız bir davranış.
Hele böyle önemli insanlara hiç yakışmıyor.
Az önce internet hattım 10 dakika kesildi, Ne yapayım şimdi, gidip bende paralel yüzünden her gün benim internet hattım 3-4 defa yaklaşık 10'ar dakika kesiliyor diye şikayetçi mi olayım?!!!

Bunun dini konularlada alakası yok bence, bir insan dini terbiye ile de yetiştirilse normal bir şekilde de yetiştirilse o kişi de cinsel sapkınlık olabilir.
Bu kişilerin hem ceza alması hemde psikolojik olarak tedavi edilmesi gerekir.

Olayda yüzüne terbiyesizlik yapılan kız ve erkek arkadaşının da şu andan itibaren psikolojilerinde ve ilişkilerinde yaralanma olabilir. Hayatlarında hiç unutamayacakları çok kötü bir anıya sahip oldular.

Metro turizm de bundan nasibini alacaktır. Bence işleri bu günden sonra düşüşe geçecek.

Sapık çocuğunda herhalde şuandan itibaren hayatı biraz daha zorlaşacak diye düşünüyorum.. Umarım hakkettiği cezayı bulur.