Şimdi size üç resim vereceğim abilerim. Öncelikle ben bir üniversite öğrencisiyim, 91 içeriği makale yazarı olarak yazsaydım 90 TL minimum kazanç sağlardım (Makale yazarlığından fazlasını da kazandım) Fakat, kendi işimizin olmasını istedik, emek verdik, uğraştık, masraf ettik. Sitemi geçtiğimiz günlerde çok öven arkadaşlar oldu, içerikler konusunda özellikle. (Sitem Artiz FM) Başka sitelere yazdıklarımdan bir farkı yoktu ama daha değerliydi gözümde. Şimdi bakıyorum da değer mi bu kadar emeğe? Bölümüm iyi, belki başvursam iyi bir site'de iyi bir editör olarak çalışabilirim, fakat şahsen ben yine kendi işimin peşinden koşmak istiyorum. Bir şeyler önerin lütfen, ciddi anlamda bırakmayı düşünüyorum siteyi gelecek ayın hosting'ini ödemeyip.

1. Analiz raporlarım.

2. Adsense son hafta kazançlarım. 7 günde 3.09 TL ediyor, istanbulda bir yarım ekmek döner parası.

3. Son 28 gün kazancı da burda (son 5 gününde ilgilendim ama hit vardı yine) 7 TL ile Cheesterfield sigara bile alamıyor insanlar zamdan sonra (sigarayı bıraktım neyseki).