wmaraci reklam

Bilgisayar Mağazası & Teknik Servis Açmayı Düşünüyorum

22 Mesajlar 2.434 Okunma
wmaraci reklam

La_Motta La_Motta . Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek seo ve adwords
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 48 / 83
  • Ticaret 14, (%100)
hocam yanında telefon tamiri de yaparsanız (hele ekran koruma, jelatin satışı, kılıf satışı, orjinal telefon şarj aletleri, bataryalar, sim kart kesme işlemleri) bence dükkan formatını bozmaz, uyumlu olur hem de oldukça iyi bir ek gelir elde edersiniz. Madem 50 bin sermaye var başlangıçta telefon tamiri yapan bir usta çalıştırabilirsiniz. Benim ki bir fikir sadece.
Güvenlik&kamera işi için de adwords reklam çıkarsınız. Potansiyel ve kazancı bir süre yoklarsınız.
bence sadece satış işi biraz sakat gibi duruyor. satışlar iyi gitmezse sıkıntı yaşanır. ama el emeği, ustalık her zaman kazandırır.

wmaraci
reklam

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)

La_Motta adlı üyeden alıntı

hocam yanında telefon tamiri de yaparsanız (hele ekran koruma, jelatin satışı, kılıf satışı, orjinal telefon şarj aletleri, bataryalar, sim kart kesme işlemleri) bence dükkan formatını bozmaz, uyumlu olur hem de oldukça iyi bir ek gelir elde edersiniz. Madem 50 bin sermaye var başlangıçta telefon tamiri yapan bir usta çalıştırabilirsiniz. Benim ki bir fikir sadece.
Güvenlik&kamera işi için de adwords reklam çıkarsınız. Potansiyel ve kazancı bir süre yoklarsınız.
bence sadece satış işi biraz sakat gibi duruyor. satışlar iyi gitmezse sıkıntı yaşanır. ama el emeği, ustalık her zaman kazandırır.

Aynen hocam telefon üzerinede hizmet vermek istiyorum, sadece malzeme ile bir yere kadar gider. Aynı zamanda avea bayiliği alıp kontör işi de yapmak istiyorum yanında da telefon işleri olursa dükkan baya geniş kitleye hitap edecek

swarthy90 swarthy90 www.espor24.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 20 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
DEPHT hocam izmir için iki sene evvel bizde bi denedik ama izmirde olmaz diye düşünüyorum.

İzmirde yazılım işi yapan bir arkadaşımın tavsiyesiydi buraya girmeyin ki pişman değilim.

iş yapmanız için çok fazla çevrenizin olması lazım ve o çevrenin sizi tercih etmesi lazım

Ama rızkı veren Allah bilinmez ne çıkar karşınıza

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
Konu güncel :)

wmaraci
wmaraci

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
benim görüşüm büyük illerde 100 tane rakip firmanız olacağına küçük illerde 2 tane rakip firmanız olur ve siz farklılıklarla onların önüne geçip tekel olabilirsiniz

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Sermayen hazır mı?

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)

60.000 e kadar sorun yok şuan için

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Kosgeb ten faydalanma imkanın varsa faydalan derim. Eğer yoksa 60 bin rahat yeter ufaktan başla en kısa zamanda pazarını yaratırsın. Kosgeb ten harcamanın geri ödemesini alabilirsen yararına olur. Zarar etme ihtimalin olursa da kurtarmış olursun.
Reklama iyi fiyat ayırmışsın 10 bin tl ye 10 ay google den düşmezsin.
Sanırım İzmirde ofis v.b kiralar da İstanbul gibi kazık değil.
Gözünü korkutma gir derim ben

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Melih Melih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum -
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 403
  • Beğeniler 3 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Eğer farkındalık yaratırsanız diğerleriyle aranızdaki basamaklar daha belirgin olur. Şuan format,parça değişimi,kasa toplama vs gibi işlemleri çoğu yapıyor. Örneğin; Cmos çipini yeniden programlama işine önem vermelisiniz. Bunu herkes yapamıyor. Bunun için çok özel cihazlar mevcut.
Bilgisayar toplama işini ise diğerlerinden farklı olarak "modifiye" tarzında düşünebilirsiniz. Standart bileşenleri birleştirip satmak yerine hayal dünyasına kalmış sistemler geliştirmek daha cazip olur. Bunları da reklam ve propagandalarla "haftanın/ayın oyun bilgisayarı,haftanın film bilgisayarı" tarzında duyurabilirsiniz. Tabi bunun için de iyi bir editör havası veren internet sitesine ihtiyaç var.

Kısacası farkındalık yaratmak önemli. Ama dükkanı açayım tamire/formata gelsinler derseniz parayı çöpe atma olasılığınız yüksek.

• Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)

Melih adlı üyeden alıntı

Eğer farkındalık yaratırsanız diğerleriyle aranızdaki basamaklar daha belirgin olur. Şuan format,parça değişimi,kasa toplama vs gibi işlemleri çoğu yapıyor. Örneğin; Cmos çipini yeniden programlama işine önem vermelisiniz. Bunu herkes yapamıyor. Bunun için çok özel cihazlar mevcut.
Bilgisayar toplama işini ise diğerlerinden farklı olarak "modifiye" tarzında düşünebilirsiniz. Standart bileşenleri birleştirip satmak yerine hayal dünyasına kalmış sistemler geliştirmek daha cazip olur. Bunları da reklam ve propagandalarla "haftanın/ayın oyun bilgisayarı,haftanın film bilgisayarı" tarzında duyurabilirsiniz. Tabi bunun için de iyi bir editör havası veren internet sitesine ihtiyaç var.

Kısacası farkındalık yaratmak önemli. Ama dükkanı açayım tamire/formata gelsinler derseniz parayı çöpe atma olasılığınız yüksek.

Aynen hocam öyle yapacağım zaten farklılık şart.

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Kosgeb ten faydalanma imkanın varsa faydalan derim. Eğer yoksa 60 bin rahat yeter ufaktan başla en kısa zamanda pazarını yaratırsın. Kosgeb ten harcamanın geri ödemesini alabilirsen yararına olur. Zarar etme ihtimalin olursa da kurtarmış olursun.
Reklama iyi fiyat ayırmışsın 10 bin tl ye 10 ay google den düşmezsin.
Sanırım İzmirde ofis v.b kiralar da İstanbul gibi kazık değil.
Gözünü korkutma gir derim ben

Aynen hocam kosgeb ile paranın bir miktarını kurtarırsam çok iyi olacak, reklam için 10 bin tl ayırdım eğer geri dönüşü iyi olursa bi 10 bin tl daha veririm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al