freelance iş ilanları

Siz kaçıncı kata kadar inebildiniz ?

16 Mesajlar 1.880 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Flash TV Gerçek Kesit
samdilli

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
tor kullanıp turkish black market sitesine girmiştim sonra kapandı türk seri katilleri vardı ehehe :D

şaka bi yana orda ICQ adresini paylaşan bir adama mesaj attım nüfus bilgilerini isim soyisim yazarak çıkaran bir program satıyordu görüntülerini istedim deneme olarak sinan arslan yaz dedim (arkadaşım) başka birinin kimlik bilgilerini çıkardı. isim soyisim benzerliğidir tabiki ama programın resimlerni atmıştı. şaşırmıştım. bir sene oluyor tabibu olay.
samdilli

kişi bu mesajı beğendi.

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
Bu muhabbete nerde girersem gireyim heryerde dediğim gibi "katman yok" :D 7-8 katmana hayal gücümüzü kullanacakmışız da falanda filanda :D Ben psikopat bir hayalperestim 50. katmana kadar hayal edeyim o zaman :D
3525 samdilli

kişi bu mesajı beğendi.

egebesiroglu egebesiroglu Ege Beşiroğlu Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 33 / 243
  • Ticaret 31, (%100)
2. Katmanda tırstım biraz :D 3.de de tırstım hep merdiven resimlerinden korkarım ben :D izliyorum şu anda SerkanALAZ abi seni geçtimmm :D 6. katmanı geçtim :D :p

Ticarette hızlı olan değil, fırsatı erken gören yol alır.
wmaraci
wmaraci

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
kredi kartı bulursunuz çok iyi bir şey yok pek.

ucuza cc alıp online oyunlarda kullanırsınız.

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Bir çok kişinin yanlış bildiği veya öğrenmeye çalıştığı konuya açıklık getirmek istiyorum. Deepweb denilen herhangi bir şahıs tarafından oluşturulmamıştır. Arama motorları nasıl adult siteleri sıralamaya almıyorsa deepwebte de aynı mantık olmaktadır. Zamanla arama motorları bunları çöp site haline getirerek tamamen arama kayıtlarından silmiştir. Deepweb'e ait hiçbir site arama motorunda çıkmaz. Arama motorlarının bu siteleri neden engellendiğini biliyorsunuzdur.

Deepweb denilen yerin sizin girdiğiniz wmaracı forum gibi siteler olduğunu da belirtmek isterim. Normal siteler ile hiçbir farkı yoktur. Fakat içerik olarak inanılmaz farklar mevcut elbette. Cinayetler, sansürsüz kazalar aklınıza gelemeyecek kadar vahşet içermektedir. Bunun katmanları olduğu söyleniyor. Misal örnek veriyorum. Şuan deepweb te yanılmıyorsam 7. veya 8. katmana gelen olmadığı söyleniyor. Bu kadar söylentiler ve katmanlar var iken neye göre söylenmiş olabilir lütfen biraz düşünelim. Katman'dan kasıt sizin erişebildiğiniz bilgilerdir. Site sahibi görmenizi ister engellemez, aaa ben 5. katmana gelmişim dersiniz veya bu tarz önemli veya ilgi çekici bir bilginin olduğu siteye girersiniz engellenirsiniz ve dersiniz ki ; " ulan bi 3. 5. katmana çıkamadık."

Sözüm o ki deepweb büyük bir mevzu değildir. İçerisinde ki içeriklere miğdeniz ve psikolojiniz dayanırsa katlanabilirsiniz. Şahsen ben merakımdan bir kaç dakika dolandım ve her gece yatmadan önce aklıma o gördüğüm şeyler gelmeye başladı. İğrenç bir yer olan deepwebe girmeyin.

Geçen gün hack işlerine merak salan bir arkadaşım deepweb'ten bir katil bulduğunu ve onunla oyun oynadığını söylemişti. Adam farkına varınca bizim ki yan çizmiş. Adamın sitesine girdiği için ip 'den konumunu bulabiliyor fakat tam olarak değil. ( Türkiye, Sivas, Merkez, Kümbet) . Adam tehdit etmeye başladı ve macerası son buldu bizimkinin. Başınızı belaya sokmayın. Yüzeysel bilgiler bilseniz yeterli. Uyup uymama konusunda tereddütünüz var ise ilk adım olarak deepweb sitelerine girmek için tor browser kullanmak yerine sitenin sonunda ki .onion uzantıyı silin ve .city yazın. Her browserdan girilebiliyor.

Selametle. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al