Daha önceden satışını yaptığımız programımızın v2'si çıkmış bulunmaktadır.

→Eklenen sunucular ile ip havuzumuz genişletilmiştir ve bu sayede günlük bir üst limit olmaksızın sınırsız hit gönderilebilirsiniz.(Yollanacak olan hit internet ve işlemci hızınızla doğru orantılıdır)

→Link kısaltma servislerinden faydalanarak hem sitenize hit yollayabilir, hem de para kazanabilirsiniz.

→Sitenize kelime/kelimeler ile hit çekebilir ve o kelime/kelimeler 'deki Google sıralamanızı yukarıya taşıyabilirsiniz.

→Adsense reklamlarınızın olduğu sitelerinize rahatlıkla gönderebilirsiniz ve alexa sıralamanızda iyileştirmeye giderken, gelirinizi de bu oranda arttırabilirsiniz.

→Sayfada gezme süresi maksimum 750 saniyedir. Sitenize girecek her tekil hit için ortalama süreyi 750 saniye olarak ayarlayabilirsiniz.

→Program ile tıklama işlemi yaptırabilirsiniz ve bu oran her 100 kullanıcı için rastgele 5 kullanıcı olarak sabitlenmiştir(%5 tıklama).

→v1'deki gibi 5 kıta ve 94 ülkeden sınırsız hit yollayabilirsiniz.

→Sitenize her ip'den sadece 1 kullanıcı girer ve verdiğiniz komutlar tamamlandıktan sonra 2 hafta içinde tekrar giriş yapmaz.

→Sitenize [B]HİÇ BİR ZARARI
yoktur programın, aksine sitenizi yükselttiği gibi size Adsense veya alternatif reklam şirketlerinden daha fazla kazanmanıza olanak sağlar.[/B]

ÜCRETLENDİRME

1 Lisans Ücreti : 50 :tl
2 Lisans Ücreti : 90 :tl
3 Lisans Ücreti : 120 :tl

Ekleme: Aynı kullanıcı farklı 2 bilgisayarda programı çalıştırmak için ekstra ücret ödeyecektir.

*** Dışı Ulaşım için Skype: NumaraSistemi(Resimsiz Olan)

evrenaydn adlı üyeden alıntı

Güvenilebilecek değerli kardeşlerimizden biri , yaptığı işlerin de sonuna kadar arkasında olan bir arkadaş. Daha önce V1 alan biri olarak şimdi buna bakacağız.

Bol kazançlar diyorum , hayırlı işler.

ondercemal adlı üyeden alıntı

Güzel bir program bugün kullandım oldukça başarılı ve sorunsuz. Kendisine teşekkür ediyorum .