wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin SEO durumu sizce nasıl

8 Mesajlar 1.744 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cagatayyersel cagatayyersel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgi işlem (it)
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar www.teknovalf.com.tr adlı kurumsal sitemi 1 yıldır aktıf durumda tutuyorum seo calısması yaptım ayrıac su anda küresel vana, pistonlu vana, klinger conta, cek vana, seviye göstergesi, gibi ve sitede bulunan coğu urunlerimizde 1. veya 2. yada ilk 4 sırada cıkıyoruz rekabet sitelere göre coğu yerde ilk sıradayız. arada adwords kullanıyorum ondan dolayıda reklamlarım var ama başka kelimelerde yani kısaca anlatmak gerekirse yaklaşık 7 ana anahtar kelime ve yan 100 kelimeye kadar ilk sıradayız. Sizce bu durumu nasıl koruyabilirim herhangi bir çalışma yapmam gerekirmi, Yani bu durumdan sonra ne yapmam lazım ?? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
yaptığım çalışmalar, aşağıda sıraladım..

wiki çalışması, backlink çalışması , ziyaretci mesajlarında backlink edu ve gov gibi , oto backlink, forum tanıtımları, blog ve tanıtım yazıları, haber sitelerinde reklamlar , banner reklam çalışması ( forum , blog, vs. 1 aylık 3 aylık falan gibi , )

sitem : www.teknovalf.com.tr

wmaraci
reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
61/100 - 63/100 arası bir seo puanın çıkıyor, sanırım. Sayfa hızı puanın da aynı civarda.

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)
peki iyimi hocam yani daha geliştirmem gerekirmi 100 de 100 yapmam imkanıs dır gibi :( dimi ??

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

cagatayyersel adlı üyeden alıntı

peki iyimi hocam yani daha geliştirmem gerekirmi 100 de 100 yapmam imkanıs dır gibi :( dimi ??

Puanı yazan arkadaş sanırım Seo Hocası'ndaki Seo analizini kullandı. Bence oradaki puana kafayı çok fazla takma. (Puanı yükselip yükseltmemek sana kalmış bir şey). Zaten yaptıklarını güzelce yazmışsın. Bence kimseye danışmana gerek yok. Aynı şekilde istikrarlı bir biçimde yaptıklarını devam ettirdiğin sürece sıralamanı korumak için endişelenmene gerek yok. Başarılar.

wmaraci
wmaraci

Golqesiz Golqesiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Master
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin Seo puanlamasi genel olarak Linkden bakilirsa düsük.. %91.. Linkde nelerin eksik veya yanlis oldugunu görebilirsin.. title keywords ve description larda düzeltmen gerekenler var.. Title da site adını kullan öncelikle.. anahtar kelime sayin 16.. Standarti 10 dur.. Gerekli on anahtar kelimeye yer ver. Digerlerini description aciklamalar kisminda Kullan.. Site dis seo calismalarin ve adwords calismalarin sonucu dedigin gibi anahtar kelimeler de öncülügü vardir.. iç seo su kötü..

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)
ben de domaintools.com da bir test yaptım %98 çıktı bu ne anlama geliyor şimdi çözemedim :) iyi mi normal mi kötü mü ? :D araştırdım sonuçlar doğru değil miş doğrumu ?

Golqesiz Golqesiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Master
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Domaintools seo için en güvenli gördügüm yerdir.. Baskasini Bilemem..

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)

Golqesiz adlı üyeden alıntı

Sitenin Seo puanlamasi genel olarak Linkden bakilirsa düsük.. %91.. Linkde nelerin eksik veya yanlis oldugunu görebilirsin.. title keywords ve description larda düzeltmen gerekenler var.. Title da site adını kullan öncelikle.. anahtar kelime sayin 16.. Standarti 10 dur.. Gerekli on anahtar kelimeye yer ver. Digerlerini description aciklamalar kisminda Kullan.. Site dis seo calismalarin ve adwords calismalarin sonucu dedigin gibi anahtar kelimeler de öncülügü vardir.. iç seo su kötü..

teşekkürler hocam dikkate alıyorum ve ona göre tekrar eksikliklerimi düzeltiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al