lostyazilim

Paypal İçin İmza Kampanyası

53 Mesajlar 7.913 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ColdShadow ColdShadow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Developer
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 49 / 29
  • Ticaret 2, (%100)
Bi umut diyerek..

wmaraci
reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)

ponpei adlı üyeden alıntı

Ne çok kraldan çok kralcı varmış yaw:)

Aynen katılıyorum.Ne paypalmış be arkadaş sanki dünyanın sonu geldi. İllaki bi alternatifi çıkar yangın havasına girmiş herkes.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Aynen katılıyorum.Ne paypalmış be arkadaş sanki dünyanın sonu geldi. İllaki bi alternatifi çıkar yangın havasına girmiş herkes.

Vergi kaçıran paypal'ın kapanması dert edenlerin % 90'ı vergisiz kazanç sağlayanlar olduğundan dert etmeleri çok normal:) Biz eşşeğiz zaten dükkan kirası, vergisi, muhasebesi, faturaları v.s ödüyoruz.
FDRM

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Dostum sana katılıyorum.Paypal yurtdışı bir firma ve para transfer işlemlerinde kimseye hesap vermiyor.Burada olay 5- 10 tl lik para transferferi değil çok yüklü miktarlarda kara para transferi yapılıyor ve devlete hesap vermiyor.Kim ne derse desin eskiden el pençe bu firmaların dediğini yapan bir Türkiye yok artık.Devlet keyfine bir firmayı yasaklamaz altında başka hesaplar var.
FDRM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Estağfurullah eşşek değilsiniz, sadece kafanız biraz ağır işliyor ponpei . ( Alınmaca yok :) ) Burada ki insanları vergisiz kazanç sağlamaktan yana suçlarken, legal olmayan bir yolla siz de domain satmaya çalışıyorsunuz burda, vergisini nasıl verceksiniz bunun olurda satılırsa? Faturaya ne yazcaksınız 2. El domain mi? Hadi onu geçtim bunun satımı yasal mı? Lütfen insanları suçlamadan önce dönelim bi kendimize bakalım.
https://wmaraci.com/forum/web-site-satisi/freelancer-ist-host-haric-domain-tema-satilik-347511.html
CoderB

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

artizfm adlı üyeden alıntı

Estağfurullah eşşek değilsiniz, sadece kafanız biraz ağır işliyor ponpei . ( Alınmaca yok :) ) Burada ki insanları vergisiz kazanç sağlamaktan yana suçlarken, legal olmayan bir yolla siz de domain satmaya çalışıyorsunuz burda, vergisini nasıl verceksiniz bunun olurda satılırsa? Faturaya ne yazcaksınız 2. El domain mi? Hadi onu geçtim bunun satımı yasal mı? Lütfen insanları suçlamadan önce dönelim bi kendimize bakalım.
https://wmaraci.com/forum/web-site-satisi/freelancer-ist-host-haric-domain-tema-satilik-347511.html

Konunun uzamasını temenni ederek; Benim verdiğim vergiyi senin okuduğun okulun bile ödediğini zannetmiyorum ki sen bir mükellef bile değilsin:)

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
ponpei yo lütfen uzatalım, verdiğiniz vergi, sizin diğer işlerinizde vergi kaçakçılığı yapmanıza sebep midir? Kim veriyor size bu hakkı?

Not: Benim okuduğum okula hayatınızda girebilme gibi bir şansınız oldu mu acaba? 85bin kişilik okulun vergisiyle boy ölçüsen grafik tasarım meslekli arkadaşı lütfen sahneden alıverelim.
gkhnylmz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

ponpei yo lütfen uzatalım, verdiğiniz vergi, sizin diğer işlerinizde vergi kaçakçılığı yapmanıza sebep midir? Kim veriyor size bu hakkı?

Evet, bana bu hakkı vermez elbette. Ancak proflimi bu kadar incelemiş biri olarak hiç bir ticaret yapmadığımı da görmüş olman gerekirdi. Aksine ben karşılığı olmayan işlerden mutlu olurum. Yaptığım paylaşımlar ve verdiğim desteklerden tek bir ücret almadım ve almayacağım da. Şu saatte bile wordpress site sahipleri için bir tema yapmak için burada bulunuyorum ve bundan da hiçbir ücret talep etmeyeceğimi daha önce açtığım konumda belirttim.
Emin ol ben kafanda oluşan profile uymuyorum:)

• Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Tamam ponpei lütfen daha fazla vergi kaçırma zaten şu muhabbetin üzerine, kaçıracaksanda insanlara gereksiz suçlamalarda bulunma.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

Tamam ponpei lütfen daha fazla vergi kaçırma zaten şu muhabbetin üzerine, kaçıracaksanda insanlara gereksiz suçlamalarda bulunma.

:)...

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al