Merhaba arkadaşlar bilmiyorum daha önce paylaşıldı mı bu teknik ama ben bu tekniği bir yerde okumadan kendim deneyerek yapıyorum. İşe de yarıyor :) Bildiğimiz gibi çoğumuzun web sitesi var ve çoğumuz sabırsızız :) kullandığım teknikle hiç bir sorun çıkartmadan sitenize ziyaretçi çekebilir ve hitini arttırabilirsiniz. Olay çok basit bir facebook sayfası açın ve geliştirin (veya satın alın) sayfanızı genellikle sitenizin içeriğine özgü açın örneğin video siteniz mi var video sayfası açın ki video severler gelsin :) daha sonra sayfanız geliştiği zaman sitede bir konu açıldığında onun linkini facebook sayfanızda paylaşın :) Böylece hem o konuya girerler hemde başka konularada bakarak siteyi güzelce bir turlarlar. Bu da hitinizi arttırır Alexa sıranızı düşürür ben denedim işe yaradı ve bir sorun çıkmıyor çünkü hepi gerçek kişiler :) Buyrun kanıtı:

Çevrimiçi Rekorumuz: 604 Üye İle 13.Mart.2012 Tarihinde Saat 16:11 Gerçekleşmiştir.

Şu Anda 103 Kullanıcı Çevrimiçi. (4 Kayıtlı Ve 99 Misafir)

Domain yaşı: 45 gün :)

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ben bir yerde okumadım kendim denedim ve işe yaradı,paylaşıldıysa özür dilerim :)